• 111.023 - Klar Citro - 1L, koncentrat do utrzymania czystości na powierzchniach sportowych,antypoślizgowy - Higiena.NET

111.023 - Klar Citro - 1L, koncentrat do utrzymania czystości na powierzchniach sportowych,antypoślizgowy

Kod towaru: 111.023

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 21,30

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 111.023 - Klar Citro - 1L, koncentrat do utrzymania czystości na powierzchniach sportowych,antypoślizgowy

Opis

Klar Citro

 

Właściwości produktu:

Środek o silnych właściwościach myjących, zawierający komponenty pielęgnacyjne. Przeznaczony jest do utrzymywania czystości wszystkich wodoodpornych powierzchni podłogowych, zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Możliwość mycia ręcznego oraz w automatachczyszcząco-zbierających (nie pieni się). Posiada przyjemny cytrynowy zapach i jest przyjazny dla skóry rąk. Czyszczonej powierzchni nadaje połysk i nie powoduje nadbudowy kolejnych warstw. Dla uzyskania większego połysku posadzkę można wypolerować maszyną jednotarczową lub polerka wysokoobrotową.

 

Zastosowanie i sposób użycia:

Produkt ma właściwości czyszczące oraz pielęgnujące. Nadaje się do bieżącego utrzymywania czystości wykładzin takich jak PCV, linoleum, guma, kamień sztuczny i naturalny, marmur, kafelki, terakota, zabezpieczone drewno. Doskonały przede wszystkim do zastosowania do wykładzin stosowanych w halach sportowych (DIN 18.032) Optymalny efekt pielęgnacji powierzchni uzyskuje się poprzez regularne, a przy tym oszczędne stosowanie środka. W przypadku mycia ręcznego zalecane jest dozowanie 20 ml koncentratu na 8 litrów wody. W przypadku mycia automatem czyszcząco-zbierającym wystarczy 30-40 ml na 10 litrów wody.

 

Dane techniczne:

Ilość: 1 l

Wygląd: klarowny, żółty płyn, o rzadkiej konsystencji

Zapach: cytrynowy

Gęstość: 1020 g/l

Wartość pH w koncentracie: 6

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

 

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!