• 121.843 - Fosgalit - 1l, dodatek do produktów do gruntownego czyszczenia - Higiena.NET

121.843 - Fosgalit - 1l, dodatek do produktów do gruntownego czyszczenia

Kod towaru: 121.843

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 40,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 121.843 - Fosgalit - 1l, dodatek do produktów do gruntownego czyszczenia

Opis

FOSGALIT - ,,dopalacz” dla produktów do gruntownego czyszczenia

 

Właściwości produktu:

FOSGALIT dodany do alkalicznych środków do gruntownego i przemysłowego czyszczenia znacząco podnosi znacznie ich skuteczność. Jest prosty i bezpieczny w użyciu, posiada dobre właściwości nawilżające i emulgujące. Nie pieni się, dlatego znajduje zastosowanie w automatach czyszczących.

 

Zastosowanie i sposoby użycia:

Do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na rozpuszczalniki i wodę, takich jak wykładziny przemysłowe, jastrych, beton, kamień naturalny i sztuczny, gres, PVC, linoleum, kauczuk, terazzo. Uwaga! Nie stosować na nieodporne powierzchnie, takie jak: asfalt, powierzchnie lakierowane. Przed zastosowaniem sprawdzić odporność powierzchni w mało widocznym miejscu. Jako środek do czyszczenia gruntownego: Przygotować roztwór roboczy 0,8–2,5 litra środka na 8 litrów zimnej wody. Nanieść ręcznie lub maszynowo na podłogę, czyścić odpowiednim padem, zebrać zabrudzony roztwór odkurzaczem i spłukać czystą wodą. Jako środek wzmacniający wszystkie alkaliczne preparaty: Do gotowego roztworu czyszczącego dodać 10% FOSGALIT-u. Wartość pH roztworu pozostanie bez zmian.

 

Parametry:

Ilość: 1 l

Wygląd: bezbarwny płyn, o rzadkiej konsystencji

Zapach: eukaliptusowy

Gęstość: 990 g/l

Wartość pH koncentratu: 11

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.