• 121.932 - Piccomat FS - 10L, środek do czyszczenia posadzek gresowych - Higiena.NET

121.932 - Piccomat FS - 10L, środek do czyszczenia posadzek gresowych

Kod towaru: 121.932

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 301,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 121.932 - Piccomat FS - 10L, środek do czyszczenia posadzek gresowych

Opis

Piccomat FS

 

Właściwości produktu:

Wysokoalkaliczny preparat specjalistyczny do wszystkich powierzchni twardych i/lub mikroporowatych, np. płytek gresowych. Szybkie kompleksowanie cząsteczek brudu przynosi znakomity efekt czyszczenia. Produkt nadaje się zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego. Nawet uporczywe zabrudzenia, po krótkim czasie działania, zostają gruntownie usunięte z porów.

 

Zastosowanie:

Stosowany do maszynowego mycia wszystkich powierzchni odpornych na wodę i alkalia, gładkich, szorstkich, mikroporowatych, np. cegła, płytki antypoślizgowe w strefie wejść i wyjść. Również nadaje się do czyszczenia gruntownego mocno zabrudzonych posadzek betonowych. Uwaga! Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z kamienia naturalnego ani sztucznego, zawierającego wapień, np. marmuru.

 

Sposób użycia:

Czyszczenie gruntowne: 0,5-3 litry środka rozpuścić w 10 litrach wody.Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 10-40 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosować roztwór 50-100 ml na 10 litrów wody.

Zastosowanie w myjkach wysokociśnieniowych: stosować roztwór 10-20 ml na 1 litr wody. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5-10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

 

Dane techniczne:

Ilość: 10 l

Wygląd: przeźroczysty, żółtawy płyn

Zapach: neutralny

Gęstość: 1280 g/l

Wartość pH w koncentracie: 14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE