• 122.743 - Severa Sky - 1L, środek czyszczący do fabrycznie uszlachetnionych podłóg - Higiena.NET

122.743 - Severa Sky - 1L, środek czyszczący do fabrycznie uszlachetnionych podłóg

Kod towaru: 122.743

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,60

Ilość:

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 122.743 - Severa Sky - 1L, środek czyszczący do fabrycznie uszlachetnionych podłóg

Opis

Severa sky

 

Właściwości produktu:

Środek czyszczący do fabrycznie uszlachetnionych podłóg: pielęgnacja, codzienna ochrona, czyszczenie pielęgnacyjne. Odpowiedni do powierzchni hydrofobowych jak i do podłoży zabezpieczonych, zalecany do wszystkich zmywalnych powierzchni, szczególnie efektywny w 1-krotnym cykluczyszczeniu na wilgotno. Posiada świeży, morski zapach, chroni przed zbyt szybkim zniszczeniem powierzchni. Daje się polerować, w zależności od stanu powierzchni występuje lekki wzrost jej połysku. Do stosowania w postaci spray’u, antystatyczny.

 

Zastosowanie i sposób użycia:

Produkt przeznaczony do wszystkich elastycznych powierzchni wykonanych z PCV, linoleum, kauczuku, poliolefin z fabrycznie uszlachetnioną powierzchnią. Także do powierzchni gumowych bez uszlachetnienie jak również do podłoży zabezpieczonych dyspersjami polimerowymi. Czyszczenie codzienne: przygotować 0,5-1%-owy roztwór produktu (z użyciem zimnej wody). W przypadku szczególnie silnych zabrudzeń stosować wyższe stężenia. Czyszczenie dodatkowe np. czyszczenie miejscowe śladów obuwia: przygotować 20-50%-owy roztwór (z użyciem zimnej wody). Roztwór nanieść na czyszczona powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia ew. polerować za pomocą pada. Zastosowane w produkcie środki powierzchniwo czynne spełniają wymagania biodegradowalności zgodnie z rozporządzeniem WE 648/2004.

 

Dane techniczne:

Ilość: 1 l

Wygląd: klarowna, niebieska ciecz, o niskiej lepkości

Zapach: świeży

Gęstość: 1010 g/l

Wartość pH w koncentracie: 8,5

 

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.