• 142.623 - Orosept SC - 1L, środek do czyszczenia podłóg,ścian,elementów wyposażenia,powierzchni roboczych - Higiena.NET

142.623 - Orosept SC - 1L, środek do czyszczenia podłóg,ścian,elementów wyposażenia,powierzchni roboczych

Kod towaru: 142.623

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 39,10

Ilość:

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 142.623 - Orosept SC - 1L, środek do czyszczenia podłóg,ścian,elementów wyposażenia,powierzchni roboczych

Opis

Orosept SC

 

Właściwości produktu:

Zasadowo-chlorowy, pianowy środek czyszczący o działaniu antybakteryjnym, nie zawierający fosforanów. Efektywna mieszanka chloru i środków powierzchniowo-czynnych tworzy długo utrzymującą się pianę. Do efektywnego czyszczenia, podłóg, ścian, elementów wyposażenia, powierzchni roboczych, np. blatów, sprzętu, zbiorników. Usuwa także zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Doskonale usuwa uporczywe zabrudzenia z powierzchni pionowych lub ukośnych, szczególnie skuteczny w usuwaniu nalotów grzybiczych z fug cementowych i silikonowych.Neutralizuje przykre zapachy.

 

Zastosowanie i sposób użycia:

Przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na działanie zasad. Stosowany szczególnie do efektywnego antybakteryjnego czyszczenia powierzchni pionowych i ukośnych z tłustymi zabrudzeniami, np. w łazienkach, basenach, saunach, szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z aluminium i jego stopów.Zależnie od stopnia zabrudzenia dodać 100-250 ml na 10 litrów wody. Po użyciu dokładnie spłukiwać wodą. Przy silnym zabrudzeniu można stosować wyższe stężenia.

 

Dane techniczne:

Ilość: 1 l

Wygląd: żółtawy płyn, lekko skondensowany

Zapach: lekko chlorowy

Gęstość: 1150 g/l

Wartość pH w koncentracie: 13

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.