• 183.132 - Premium Nr 2 - 10L, środek do bieżącego czyszczenia o przyjemnym zapachu,lekko kwaśny,nie pozostawia smug  - Higiena.NET

183.132 - Premium Nr 2 - 10L, środek do bieżącego czyszczenia o przyjemnym zapachu,lekko kwaśny,nie pozostawia smug

Kod towaru: 183.132

Cena brutto 120,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Premium nr 2

 

Właściwości i zastosowanie produktu:

Środek do bieżącego czyszczenia o przyjemnym zapachu. Czyści dokładnie nie pozostawiając smug. Lekko kwaśne pH zapobiega, przy regularnym stosowaniu, powstawaniu złogów wapiennych. Nadaje się do codziennego czyszczenia wszelkich powierzchni twardych i zmywalnych, takich jak tworzywa sztuczne, porcelana, ceramika, emalia. Nie nadaje się do mycia marmuru, kamieni sztucznych i innych wrażliwych na działanie kwasów powierzchni.

 

Zastosowanie i sposób użycia:

Stosować w zależności od stopnia zabrudzenia. Do normalnego czyszczenia zaleca się użycie 60–80 ml środka na 8 litrów wody. Przy silniejszych zabrudzeniach, dawkę środka można podwoić. Roztwór nanieść na czyszczoną powierzchnię, odczekać i ewentualnie przetrzeć na sucho. Przy usuwaniu zabrudzeń miejscowych stosować środek nie rozcieńczony. Nanosić przy pomocy gąbki. Uwaga! Istniejące nadbudowane złogi wapienne, należy przed zastosowaniem PREMIUM nr 2 usunąć stosując odkamieniacz, np. PREMIUM nr 1 PLUS.

 

Dane techniczne:

Ilość: 10 l

Wygląd: klarowny, różowy płyn, o rzadkiej konsystencji

Zapach: perfumowany

Gęstość: 1031 g/l

Wartość pH w koncentracie: 3

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!