• Ecolab Indur XL Fresh – Środek do mycia i konserwacji podłóg – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Indur XL Fresh – Środek do mycia i konserwacji podłóg – 5 l

Kod towaru: 3019820

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 111,50

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Indur XL Fresh – Środek do mycia i konserwacji podłóg – 5 l

Opis

Ecolab Indur XL Fresh – Środek do mycia i konserwacji podłóg – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do codziennej pielęgnacji wodoodpornych podłóg. Indur XL Fresh posiada silne właściwości nabłyszczające i nawilżające. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe.

Silnie skoncentrowana, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i stworzy specjalną warstwę chroniącą przed osadzaniem się zanieczyszczeń wynikającym z dalszej eksploatacji. Indur XL Fresh jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas intensywnie świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Roztwór preparatu nanieść na żądaną powierzchnię, a następnie wyczyścić za pomocą mopa.


Parametry

Pojemność:5 l