• Ecolab Brial XL Fresh – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Brial XL Fresh – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Kod towaru: 3019850

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 27,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Brial XL Fresh – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Opis

Ecolab Brial XL Fresh – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Przeznaczony do profesjonalnego zastosowania preparat marki Ecolab do czyszczenia różnego rodzaju zmywalnych powierzchni o silnych właściwościach nabłyszczających i nawilżających np. szyb, marumuru czy plastiku. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe.

Silnie skoncentrowana, błyskawicznie odparowująca receptura na bazie alkoholu w ekonomiczny sposób nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i pomoże w zabezpieczeniu ich przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Brial XL Fresh jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez długi czas świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu może być stosowany w niskim stężeniu, dzięki czemu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Roztwór preparatu nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:1 l