• Ecolab Brial TOP – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Brial TOP – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Kod towaru: 3024920

Cena brutto 23,10

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Brial TOP – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Opis

Ecolab Brial TOP – Środek do czyszczenia powierzchni zmywalnych – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego zastosowania preparat marki Ecolab do czyszczenia różnego rodzaju zmywalnych powierzchni o silnych właściwościach nabłyszczających i nawilżających np. szyb czy marmuru. Sprawdzi się perfekcyjnie podczas codziennej pielęgnacji powierzchni.

Błyskawicznie odparowująca receptura w ekonomiczny sposób nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i pomoże w zabezpieczeniu ich przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dzięki swojej delikatnej recepturze, Brial TOP jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu zarówno dla mytych powierzchni jak i dla dłoni, nie pozostawi zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami, oraz zmniejszy prawdopodobieństwo wywołania podrażnień skóry.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez długi czas świeżą wonią. Korzystanie ze środka znacząco usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę i skracając czas potrzebny na ich wykonanie. Bardzo wydajne dozowanie Brial TOP gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat należy rozcieńczyć w wodzie. Stężenie preparatu należy dostosować do stopnia zabrudzenia, około 50-200ml na 10 litrów wody. Tak przygotowanym roztworem wytrzyj powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Środek nie wymaga spłukiwania.


Parametry

Pojemność:1 l