• Ecolab Carpet Freeze – Preparat do usuwania gum do żucia – 500 ml - Higiena.NET

Ecolab Carpet Freeze – Preparat do usuwania gum do żucia – 500 ml

Kod towaru: 3028120

Cena brutto 30,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Carpet Freeze – Preparat do usuwania gum do żucia – 500 ml

Opis

Ecolab Carpet Freeze – Preparat do usuwania gum do żucia – 500 ml

Wysokiej jakości preparat marki Ecolab do skutecznego usuwania uciążliwych pozostałości po gumach do żucia oraz wosku np. z płytek, wykładzin tekstylnych czy poduszek, oraz wszystkich innych powierzchni odpornych na zamrażanie. Carpet Freeze nie pozostawia po sobie kleistych, ani tłustych osadów, wspomagając wyczyszczenie powierzchni bez obaw o jej zniszczenie.

Skoncentrowana receptura środka błyskawicznie zamrozi gumy do żucia i wosk przyklejone do Twoich wykładzin, umożliwiając usunięcie ich po wyschnięciu przy pomocy tępego narzędzia. Niezwykle wydajne dozowanie środka wyraźnie zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie.

Preparat Carpet Freeze wyposażony został w wygodny aplikator umożliwiający precyzyjne rozpylanie preparatu. Wyraźnie usprawnia to proces usuwania gum do żucia i wosku ze wszystkich trudno dostępnych miejsc, w tym z głębi włókien. Korzystanie z prezentowanego preparatu marki Ecolab wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Rozpylaj preparat bezpośrednio na gumę do żucia lub wosk przez kilka sekund z odległości około 3 cm. Po całkowitym zamarznięciu, oderwij ostrożnie gumę lub wosk za pomocą tępego narzędzia np. łyżki. Zbierz rozkruszone pozostałości za pomocą odkurzacza.


Parametry

Pojemność:500 ml