• 4FOOD Nitrotouch - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebiesko-fioletowe, 100 sztuk – L - Higiena.NET

4FOOD Nitrotouch - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebiesko-fioletowe, 100 sztuk – L

Kod towaru: 4FOOD NITROTOUCH "L"

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 16,05 17,25

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Marka: 4FOOD

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 4FOOD Nitrotouch - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebiesko-fioletowe, 100 sztuk – L

Opis

4FOOD Nitrotouch - Rękawice ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, niebiesko-fioletowe, 100 sztuk – L

Świetnej jakości rękawiczki diagnostyczne wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się perfekcyjnie podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach lekarskich, salonach tatuażu, czy laboratoriach.

Oferowany produkt pozbawiony został pudru, co w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawiczek np. podczas zabiegów medycznych, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo dobrą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Co więcej, miękkość i elastyczność nitrylu, wspólnymi siłami sprawią, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:L
Kolor:Niebiesko-fioletowe
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk