600.992 - RZ 2 - 10L, środek do czyszczenia na bazie mydła,do stosowania na wodoodpornych i niezabezpieczonych podłogach

Kod towaru: 600.992

Cena brutto 120,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

RZ 2

 

Właściwości i zastosowanie produktu:

Środek do czyszczenia i pielęgnacji na bazie mydła, do stosowania na wszystkich wodoodpornych i niezabezpieczonych podłogach. Tworzy odporną na zabrudzenia, jedwabiście matową powierzchnię, daje bardzo dobre wyniki czyszczenia, a dzięki polerowaniu umożliwia powstanie filmu ochronnego o wysokim połysku. Redukuje nieprzyjemne „skrzypienie”. Przeznaczony do stosowania w automatach czyszczących. Uniwersalny środek czyszczący, o właściwościach pielęgnujących, do wszystkich wodoodpornych podłóg, szczególnie do PCV, kauczuku, linoleum, naturalnego i sztucznego kamienia, nieszkliwionego klinkieru i płytek podłogowych. Szczególnie zalecany do pielęgnacji podłóg w salach sportowych. W przypadku stosowania produktu w automatach czyszczących wytwarzana jest niewielkie ilości piany. Produkt nie jest przeznaczony do podłóg drewnianych i podłóg zabezpieczonych poliuretanem.

 

Sposób użycia:

Pierwsza pielęgnacja: rozcieńczony produkt (0,5-1 l produktu na 8 l wody) nanieść na czyszczoną powierzchnię. Nie wcierać dokładnie, pozostawić do wyschnięcia. Polerowanie z użyciem pada rotacyjnego lub miękkiej szczotki zwiększa połysk czyszczonej powierzchni. Czyszczenie codzienne: w zależności od stopnia zabrudzenia stosować 20-40 ml produktu na 8 l wody. W przypadku używania automatu czyszczącego stosować roztwór o stężeniu nie większym niż 0,5% lub stężeniu wskazanym przez producenta urządzenia.

 

Dane techniczne:

Ilość: 10 l

Wygląd: zielona ciecz, o lekkiej lepkości

Zapach: mydlany

Gęstość: 1015 g/l

Wartość pH w koncentracie: 11

 

Zastosowane w produkcie środki powierzchniowo czynne spełniają wymagania biodegradowalności zgodnie z rozporządzeniem WE 648/2004.

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!