• NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS - Higiena.NET
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS - Higiena.NET
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS - Higiena.NET
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS - Higiena.NET
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS - Higiena.NET

NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS

Kod towaru: 798357

Cena brutto 899,00 1 077,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Marka: NEEBo

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS
 • NEEBo Grey+ - Hybrydowy robot sprzątający, 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Zestaw akcesoriów GRATIS

Opis

NEEBo Grey+ - Robot sprzątający z funkcją odkurzania i mycia podłogi + zestaw akcesoriów GRATIS

Automatyczne roboty sprzątające to zdecydowany krok naprzód w trosce o czystość i zachowanie higieny pomieszczeń. Dzięki nim bez wysiłku możesz sprzątać powierzchnie na bieżąco, sprawiając, że pozostaną czyste przez cały czas. Podczas gdy automatyczny robot sprzątający pracuje, Ty możesz zająć się dowolnymi sprawami. Codzienny wysiłek odkurzacza zapobiega osadzaniu się kurzu i sprawia, że ręczne czyszczenie podłóg staje się po prostu niepotrzebne. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych lub z niepełnosprawnością ruchową. Oczywiście jednak nie tylko, prezentowana technologia jest stale rozwijana, aby wychodzić naprzeciw naszym potrzebom i troszczyć się o zwiększenie komfortu życia.

Tak właśnie postępuje marka NEEBo, która od lat pracuje nad nowymi technologiami ułatwiającymi nam codzienność. Owocem tego wysiłku jest prezentowany robot automatyczny Grey+, korzystający z technologii żyroskopowej nawigacji. Urządzenie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, przez co niezaprzeczalnie wyróżnia się spośród konkurencji. Prezentowane poniżej szerokie spektrum właściwości robota radykalnie zwiększa jego funkcjonalność i gwarantuje bardzo wysoką efektywność.


Odkurzanie i mopowanie - innowacyjna technologia hybrydowa 2 w 1


Prezentowany robot marki NEEBo nie tylko bardzo precyzyjnie usuwa kurz i wszystkie luźne zabrudzenia, ale także mopuje podłogę, co stanowi jedną z jego największych zalet i czyni go wyjątkowym już na pierwszy rzut oka. Bardzo duża część urządzeń dostępnych na rynku posiada tylko jedną z tych funkcji, a jeśli już występują w zestawie, zarezerwowane są raczej dla znacznie droższych modeli. Technologia 2w1 zastosowana w NEEBo Grey+ gwarantuje uzyskanie bardzo wysokiego poziomu czystości podłóg w krótkim czasie i bez wysiłku. Dzięki niemu zapomnisz o korzystaniu z tradycyjnych odkurzaczy, a mop i ciężkie wiadro z wodą przestaną być przykrą codziennością.


 • Bardzo pojemny zbiornik na wodę (350 ml) umożliwia wykonanie nawet do 300 min mopowania dużej powierzchni - 250m2
 • Dostosowane poziomu nawilżenia (3 stopnie) ściereczki za pomocą dedykowanej aplikacji
 • System Ground Touch Protect™ zapobiegający zalaniu powierzchni


Inteligentny system nawigacji

NEEBo Grey+ wyposażony został w system nowoczesnej, żyroskopowej nawigacji. Podczas sprzątania tworzy na bieżąco mapę przebytej powierzchni, dzięki której doskonale odnajduje się w pomieszczeniach i samodzielnie wraca do stacji ładującej. Co więcej, w trakcie pracy robot jest bardzo ostrożny. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku modeli, oferowane urządzenie podjeżdża do napotkanych przeszkód powoli i zamiast w nie uderzać, delikatnie je objeżdża. Świetnie radzi sobie również ze schodami - czujniki alarmują system o spadku poziomu powierzchni co sprawia, że robot zatrzymuje się i zmienia kierunek jazdy na bezpieczny. Dzięki temu nie musisz martwić się o upadek swojego urządzenia z wysokości. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że robot bez najmniejszego problemu przejedzie przez progi o wysokości około 1,5 cm.


Algorytmy sprzątania

Nasz robot sprzątający NEEBo Grey+ posiada nowoczesny procesor o dużej mocy obliczeniowej przekładający się bezpośrednio na wysoką inteligencję robota. W celu zmaksymalizowania efektywności, urządzenie może pracować według 3 różnych algorytmów:

 • Inteligentne sprzątanie/Zig-Zag - Trasa robota przebiega w taki sposób, aby nie czyścić dwa razy tego samego miejsca co maksymalizuje obszar sprzątania
 • Wzdłuż ścian - Robot trzyma się możliwie jak najbliżej krawędzi mebli i ścian, dzięki czemu usuwa kurz ze wszystkich zakamarków
 • Miejsce sprzątania - urządzenie trzyma się konkretnego obszaru i dokładnie go czyści ruchem spiralnym


Harmonogram pracy

Największą efektywność w utrzymaniu czystości podłóg gwarantuje codzienne jej sprzątanie. W ten sposób utrudniamy osadzanie się na jej powierzchni mikro kurzu i usuwany wszystkie bieżące zabrudzenia. Dzięki NEEBo Grey+ nie musimy jednak pamiętać o regularnym włączaniu urządzenia. Za pomocą pilota lub aplikacji możemy ustawić dokładne godziny uruchamiania się robota i zdecydować jak często ma się włączać np. codziennie. To prosty i szybki sposób na zaplanowanie pracy naszego urządzenia - cały proces zajmie nam zaledwie chwilę i sprawi, że nie będziemy musieli się tym martwić na co dzień.


Usprawniona moc silnika i szeroki zakres czyszczenia

Silnik robota Grey+ jest w stanie wygenerować moc ssania na poziomie 1800 Pa, co czyni go jednym z najlepszych rozwiązań w swojej kategorii cenowej. Taki wysoki wynik sprawia, że sprzątanie staje się nie tylko super efektywne, ale zajmuje także znacznie mniej czasu, co z kolei przełoży się na większą powierzchnię dostępną do sprzątania w ciągu jednego cyklu. Dodatkowo, podwójne wąsy sprzątające oraz szczotka główna zapewniają bardzo szeroki zakres aktywnie czyszczonej powierzchni.

Tak duża powierzchnia sprzątająca oraz mocny silnik w połączeniu z inteligentnymi algorytmami i pojemnym zbiornikiem na śmieci (600 ml), umożliwiają skuteczne sprzątanie nawet do 180m2 w jednym cyklu. Robot radzi sobie świetnie z mikro kurzem, którego nie widać na pierwszy rzut oka, a także z o wiele większymi i bardziej uciążliwymi śmieciami, takimi jak np. włosy i sierść zwierząt, piach, a nawet metalowe spinacze.


Bardzo cicha praca i niski profil

Jeśli jesteś już zmęczony wyciąganiem spod szafek zaklinowanych robotów, które zamiast ułatwiać nam życie powoli stają się zwyczajnym utrapieniem? A może męczy się hałas będący nieodzowną częścią pracy Twojego obecnego urządzenia? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, marka NEEBo takżę w tym aspekcie zaoferuje Ci wsparcie.

Mimo wyjątkowo dużej mocy silnika odkurzacz NEEBo Grey+ jest prawdopodobnie jednym z najcichszych robotów sprzątających na rynku. W trybie Standard odkurzacz emituje dźwięki na poziomie do 60 dB, co prawie równa się głośności zwykłej rozmowy pomiędzy dwojgiem ludzi. Co więcej, podczas mopowania obecność robota jest jeszcze bardziej niezauważalna, ponieważ jego głość spada wtedy do 55 dB. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas pracy robota Grey+, oddać się swoim zajęciom w spokoju. Teraz bez przeszkód obejrzysz film, poczytasz książkę, czy nawet położysz niemowlę do łóżka.

W celu zmaksymalizowania zakresu sprzątania robota, cała konstrukcja została zamknięta w korpusie o wysokości zaledwie 7,5 cm, czyli o aż 2 cm niższym od robotów z laserem. Tak kompaktowy rozmiar sprawia, że oferowane urządzenie zmieści się prawie wszędzie i wyraźnie zmniejszy ryzyko zaklinowania. Dzięki temu skutecznie usuniesz kurz spod trudno dostępnych miejsc bez potrzeby przestawiania mebli.


Wydajna bateria

Czas pracy baterii oraz szybkość jej ładowania stanowi niezaprzeczalnie bardzo istotną kwestię podczas wyboru odpowiedniego urządzenia. W związku z tym NEEBo Grey+ wyposażony został w akumulator o pojemności aż 2000 mAh, który gwarantuje nieprzerwaną pracę robota nawet do 130 minut, czyli ponad 2 godzin. W połączeniu z dużą mocą ssania, prezentowane urządzenie jest w stanie posprzątać nawet do 180m2 w jednym cyklu. Naładowanie baterii zajmuje natomiast około zaledwie 3 godzin, dzięki czemu bez żadnego problemu możemy używać robota nawet do kilku razy dziennie. Na szczególną uwagę zasługuje również system zapobiegający rozładowywaniu się akumulatora. Podczas sprzątania, robot zawsze zachowuje zapas baterii niezbędny, aby bezpiecznie wrócić do stacji ładującej.


Zdalne sterowanie - Aplikacja, pilot i komendy głosowe

NEEBo Grey+ może być w prosty sposób sterowany za pomocą dołączonego do zestawu pilota lub aplikacji WeBack na smartfony i tablety, czyli urządzeń, które właściwie zawsze mamy pod ręką. Aplikacja w połączeniu z prezentowanym robotem oferuje bardzo szeroką gamę praktycznych funkcji:

Oprócz tego NEEBo Grey+ współpracuje także z systemem inteligentnych głośników Amazon oraz Google, co umożliwia wydawanie urządzeniu komend głosowych.


Zestaw akcesoriów gratis

Kupując odkurzacz automatyczny Grey+ w naszym sklepie, otrzymasz zestaw akcesoriów gratis. W skład zestawu wchodzi profesjonalny płyn do mycia podłóg Kleen Blue Star w pojemności 1 l, który sprawdzi się na każdej wodoodpornej powierzchni. Jest to produkt rekomendowany przez producenta do zastosowania w oferowanym urządzeniu, dlatego stanowi najlepszy możliwy wybór.

Oprócz tego, do odkurzacza dołączamy także części zamienne. Dzięki temu, gdy część akcesoriów jest czyszczona lub prana np. ściereczki do mopowania, nasze urządzenie nie musi przerywać pracy. Poniżej przedstawiamy ich pełną listę:

 • 4 wymienne szczotki do zamiatania
 • 2 wymienne ściereczki do mopowania
 • 2 wymienne filtry HEPA


Parametry

Moc ssania:1800Pa
Bateria:2000 mAh
Czas ładowania:3 godziny
Czas pracy:130 minut
Pojemność zbiornika na wodę:350 ml
Pojemność zbiornika na brud:600 ml
Wysokość:7,5 cm