• NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS - Higiena.NET
  • NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS - Higiena.NET
  • NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS - Higiena.NET

NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS

Kod towaru: 798432

Cena brutto 1277,00 1 577,00

Marka: NEEBo

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS
  • NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS
  • NEEBo Laser - Odkurzacz automatyczny z laserem - Odkurzanie i mopowanie + Płyn do mycia podłóg GRATIS

Opis

NEEBo Laser - Robot sprzątający z laserem, hybrydowy 2w1 - Odkurzanie i mopowanie + Kleen Blue Star 1 l

Automatyczne roboty sprzątające to wyraźny krok do przodu w trosce o higienę i czystość w naszych domach. Dzięki nim bez wysiłku możesz sprzątać powierzchnie na bieżąco, sprawiając, że pozostaną czyste przez cały czas. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych lub borykających się ze schorzeniami kręgosłupa. Oczywiście jednak nie tylko, prezentowana technologia jest stale rozwijana, aby wychodzić naprzeciw naszym potrzebom i w trosce o zwiększenie komfortu życia. Robot NEEBo Laser zaprojektowany został w trosce o każdy szczegół, a wykorzystane w nim nowoczesne technologie wyraźnie zwiększają jego funkcjonalność.


Laserowe skanowanie pomieszczeń

Aby sprawnie poruszać się po naszych pomieszczeniach automatyczny robot sprzątający NEEBo Laser korzysta z nowoczesnego systemu LiDAR+ SLAM. To technologia, która oparta jest na nawigacji za pomocą lasera skanującego całe otoczenie. W ciągu zaledwie kilku sekund robot jest w stanie stworzyć dokładną mapę pomieszczenia, w którym się znajduje z uwzględnieniem mebli oraz innych obiektów mogących stanowić przeszkody w trackie sprzątania.

Dzięki tak zaawansowanej technologii robot zawsze jest świadom swojej lokalizacji, co pomaga w efektywnym sprzątaniu i gwarantuje, że nigdy nie zgubi się podczas pracy. My natomiast mając dostęp do tak stworzonej mapy, mamy większą kontrolę nad jego pracą.


Nawigowanie robotem

Przy pomocy kompatybilnej aplikacji możemy dostosować pracę odkurzacza do naszych indywidualnych potrzeb. W połączeniu z nowoczesną technologią nawigacyjną NEEBo Laser oferuje wiele praktycznych funkcji, które sprawią, że działanie robota będzie jeszcze bardziej efektywne.

Wirtualna ściana – jeśli chcemy, aby nasze urządzenie nie wjechało do jakiegoś obszaru przy jego wejściu możemy narysować linię, której nie przekroczy.

Wyznaczanie obszaru czyszczenia – na zaprojektowanej przez laser mapie Twojego domu możesz narysować obszar, np. prostokątny kształt, który robot ma konkretnie posprzątać.

Wyznaczanie obszarów zastrzeżonych – funkcja zbliżona do tej wyżej wspomnianej z tą różnicą, że w ten sposób ograniczasz odkurzaczowi dostęp do jakiegoś obszaru, a nie wysyłasz, aby go posprzątał.


Odkurzanie i mycie podłogi – 2w1

Nowoczesny robot sprzątający marki NEEBo to urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie działanie odkurzacza i mopa, dzięki czemu zadbasz o czystość w swoim domu w sposób kompleksowy. Laser bardzo precyzyjnie usuwa różnego rodzaju luźne zabrudzenia i kurz, a także myje podłogę, co czyni go wyjątkowym już na pierwszy rzut oka. Bardzo duża część urządzeń dostępnych na rynku posiada tylko jedną z tych funkcji, a jeśli już występują w zestawie, zarezerwowane są raczej dla znacznie droższych modeli.

Technologia 2w1 zastosowana w NEEBo Laser, gwarantuje uzyskanie niezwykle wysokiego poziomu czystości w krótkim czasie i bez wysiłku. Dzięki niemu zapomnisz o korzystaniu z tradycyjnych odkurzaczy, a mop i ciężkie wiadro z wodą przestaną być przykrą codziennością.


Duża moc ssania

Odkurzacz automatyczny NEEBo Laser wyposażony został w potężny japoński silnik NIDEC, który w połączeniu z główną szczotką obrotową oraz dwiema bocznymi szczotkami jest w stanie osiągnąć siłę ssącą od 1800 Pa, czyli wartości maksymalnej dla dużej części robotów dostępnych na rynku, aż do niebagatelnej wartości 2500 Pa. Tak ogromny poziom mocy oraz szeroki zasięg odkurzania gwarantują nam, że robot poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zarówno tymi ledwie widocznymi, jak i tymi cięższymi, których tańsze roboty nie są w stanie wciągnąć.


Regulacja mocy

Co więcej, aplikacja przy użyciu, której możemy sterować naszym urządzeniem pozwala nam dostosować poziom mocy robota do obecnego zadania. Możemy wybierać spomiędzy trzech trybów pracy. Od cichego, przez normalny, aż do maksymalnej mocy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad naszym urządzeniem i poziomem zużycia energii.


Inteligentne mopowanie

Oprócz pojemnika na kurz, nasz robot wyposażony został w wymienny zbiornik na wodę o pojemności aż 360 ml. Taki rozmiar umożliwia umycie bardzo dużej powierzchni, ponad 250m², bez potrzeby dolewania wody. Dodatkowo, podobnie jak to ma miejsce przy ustalaniu mocy ssania, w prosty sposób możemy regulować siłę i prędkość przepływu wody, dostosowując tym samym poziom namoczenia ściereczek do własnym potrzeb i rodzaju napotkanego przez robota brudu.

Aby zmaksymalizować efektywność mycia podłogi w NEEBo Laser zaimplementowany został algorytm, który sprawia, że robot jedzie po trasie przypominającej kształt litery Y. Odkurzacz czyści powierzchnie tzw. sposobem jodełkowym, dzięki czemu o wiele dokładniej usuwa zabrudzenia i odświeża Twoje podłogi.


Wytrzymała bateria

Jednym z najważniejszych parametrów automatycznych odkurzaczy jest poziom wytrzymałości ich baterii, ponieważ determinuje to jak duży obszar robot jest w stanie sprzątnąć zanim będzie musiał się doładować. Dzięki pojemności aż 3200 mAh NEEBo Laser jest w stanie poradzić sobie bez problemu z 200 m² podłogi, a czas jego pracy wynosi nawet do 2 godzin. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych domów, ale oczywiście nie tylko, wszyscy chcemy przecież aby nasz robot odkurzył wszystko bez potrzeby robienia przerw.


Powrót do miejsca sprzątania

Prezentowany robot automatyczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie mógł się rozładować podczas sprzątania. W momencie, gdy poziom baterii osiągnie 15% mocy, NEEBo Laser zapamięta miejsce, w którym skończył pracę i powoli wróci do stacji ładującej.

Co więcej, gdy akumulator naładuje się do pełna, odkurzacz rozpocznie pracę od miejsca, gdzie poprzednio przerwał. Za sprawą tak inteligentnego systemu będziemy mieli gwarancję, że nasz robot na pewno posprząta cały obszar, do którego został wysłany, zamiast zupełnie bez sensu czyścić dwa razy to samo miejsce.


Innowacyjne szczotki boczne

W robocie automatycznym NEEBo Laser każdy szczegół ma znacznie. Nawet najmniejszy element został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować efektywność jego pracy. Zgodnie z tymi słowami udoskonalono projekt szczotek bocznych o dużym zasięgu. Dzięki udoskonaleniu ich kształtu oraz zmniejszeniu kąta nachylenia do podłogi, odkurzacz znacznie efektywniej zbiera napotkane zabrudzenia. To jednak nie jedyna zaleta takich usprawnień – dzięki temu w szczotki znacznie rzadziej wplątują się włosy.


Duże koła boczne

Częstą bolączką robotów sprzątających jest fakt, że nie radzą sobie zbyt dobrze z większością progów, a nawet jeśli już uda im się pokonać taką przeszkodę jest to proces bardzo czaso, z co za tym idzie, energochłonny. W NEBBo Laser sprawa ma się jednak zupełnie inaczej. Prezentowany odkurzacz został wyposażony w o wiele większe kółka, co czyni z niego niemal model terenowy. Dzięki temu nie ma najmniejszego problemu z przejeżdżaniem przez progi o wysokości nawet 2 cm i nie blokuje się w jednym pomieszczeniu.


Pilot, aplikacja i komendy głosowe - sterowanie robotem

Odkurzacz automatyczny NEEBo Laser może być sterowany na kilka sposobów. Najbardziej podstawowym sposobem jest zarządzanie jego pracą za pomocą pilota, jednak aby w pełni docenić wszystkie jego właściwości polecamy wypróbować aplikację, którą możemy pobrać na naszego smartfona. Oprócz zaawansowanych funkcji sterowania robotem daje nam ona dostęp do różnego rodzaju danych dotyczących jego pracy, np. czasu sprzątania czy powierzchni, którą wyczyścił. W dzisiejszych czasach, gdy telefon mamy właściwie zawsze pod ręką, jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze od pilota, który jak wszyscy wiemy, zawsze musi gdzieś się zgubić, lub co gorsza, rozładują mu się baterie.

Kolejnym sposobem sterowania odkurzaczem są inteligentne głośniki obsługujące asystentów głosowych Siri, Google czy Amazon, których zastosowanie umożliwia nam wydawanie naszemu robotowi komend głosowych. Jest to wyraźny krok w przyszłość i sprawienie, że hasło „prosta obsługa” stanie się rzeczywistością.


Kleen Blue Star 1 l GRATIS

Dodatkowo, w cenie odkurzacza otrzymają Państwo także profesjonalny płyn do mycia podłóg Kleen Blue Star, który jest kompatybilny z systemem mopowania oferowanym przez urządzenie. Prezentowany środek jest bardzo wydajny i sprawdza się doskonale na wszystkich rodzajach wodoodpornych podłóg. Świetnie czyści takie materiały jak kamień naturalny i sztuczny, linoleum, metal, zabezpieczone drewno czy PCV.


Parametry

Moc ssania:1800-2500 Pa
Pojemność baterii:3200 mAh
Czas pracy:2 godziny
Czas ładowania:300 minut
Pojemność zbiornika na wodę:360 ml
Pojemność zbiornika na kurz:600 ml
Powierzchnia sprzątania200 m²
Głośność:max 59dB
Wysokość:9,4 cm
Filtr:HEPA
Funkcja mopowania:tak
Sczotki boczne:2
Aplikacja na smarfona:tak