• NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie - Higiena.NET
  • NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie - Higiena.NET
  • NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie - Higiena.NET

NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie

Kod towaru: 860201

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 1364,50

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Marka: NEEBo

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie
  • NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie
  • NEEBo Trifo+ Black - Robot sprzątający z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie

Opis

NEEBo Trifo+ Black - Robot hybrydowy z kamerą 2w1 - Odkurzanie i mopowanie

Automatyczne roboty sprzątające to zdecydowany krok naprzód w trosce o czystość i zachowanie higieny pomieszczeń. Dzięki nim bez wysiłku możesz sprzątać powierzchnie na bieżąco, sprawiając, że pozostaną czyste przez cały czas. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych lub borykających się ze schorzeniami kręgosłupa. Oczywiście jednak nie tylko, prezentowana technologia jest stale rozwijana, aby wychodzić naprzeciw naszym potrzebom i w trosce o zzwiększenie komfortu życia. Robot zaprojektowany został w trosce o każdy szczegół, a wykorzystane w nim nowoczesne technologie wyraźnie zwiększają jego funkcjonalność.


Robot hybrydowy 2w1 - Odkurzanie i mopowanie

Najnowszy robot marki NEEBo nie tylko bardzo precyzyjnie usuwa wszystkie luźne zabrudzenia i kurz, ale także mopuje podłogę, co stanowi jedną z jego największych zalet i czyni go wyjątkowym już na pierwszy rzut oka. Bardzo duża część urządzeń dostępnych na rynku posiada tylko jedną z tych funkcji, a jeśli już występują w zestawie, zarezerwowane są raczej dla znacznie droższych modeli.

Technologia 2w1 zastosowana w NEEBo Trifo+, gwarantuje uzyskanie niezwykle wysokiego poziomu czystości w krótkim czasie i bez wysiłku. Dzięki niemu zapomnisz o korzystaniu z tradycyjnych odkurzaczy, a mop i ciężkie wiadro z wodą przestaną być przykrą codziennością.

Oprócz pojemnika na kurz, nasz robot wyposażony został w zbiornik na wodę o pojemności aż 350 ml, dzięki czemu jest w stanie umyć nawet bardzo duży metraż. Dodatkowo, w prosty sposób możemy regulować siłę i prędkość przepływu wody, dostosowując tym samym poziom namoczenia ściereczek do własnym potrzeb i rodzaju napotkanego przez robota brudu.


Nowoczesna kamera VSLAM

NEEBo Trifo + Black odnajduje się w naszych pomieszczeniach przy pomocy wbudowanej kamery w technologii vslam. Umożliwia ona skanowanie przestrzeni w 3d na bieżąco, dzięki czemu nasz robot nigdy się nie zgubi. Przy jej pomocy Trifo+ obiera jak najwydajniejszą drogę do sprzątania i skutecznie omija wszystkie napotkane przeszkody.

Podczas sprzątania odkurzacz tworzy dokładną mapę naszego domu czy mieszkania, co ułatwia nam nawigowanie jego pracą. W prosty sposób możemy wysłać robota w konkretne miejsce na tak stworzonym schemacie naszego pokoju lub sprawdzić, gdzie dokładnie się znajduje.

Co więcej, z pomocą aplikacji możesz podglądać swój dom za pośrednictwem kamery zamontowanej w robocie. Umożliwia to monitorowanie 24/7 wszystkiego co się w nim dzieje w dowolnym dla Ciebie momencie lub po prostu sprawdzenie jak odkurzacz sobie radzi.


Mocny procesor

Podczas wyznaczania najlepszej trasy do sprzątania dużą rolę, oprócz kamery, odgrywa również nowoczesny, inteligentny procesor. Trifo+ wyposażony został w energooszczędny, czterordzeniowy procesor AMRv8-A, który sprawia, że robot przewyższa swoją inteligencją większość dostępnych na rynku modeli w podobnej kategorii cenowej. Dzięki niemu odkurzacz dokładnie zapamiętuje przestrzeń, którą sprzątał ostatnio i wie, kiedy skończyć sprzątanie, co minimalizuje problem marnowania baterii na niepotrzebne sprzątanie.


Duża moc ssania

Odkurzacz automatyczny Trifo+ Black posiada potężny silnik, który w połączeniu z główną turboszczotką oraz dwiema bocznymi szczotkami jest w stanie osiągnąć siłę ssącą rzędu 1800 Pa. Taki poziom mocy oraz szeroki zasięg odkurzania, sprawia, że prezentowany robot poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi i największymi zabrudzeniami, np. widocznymi na zdjęciu rozsypanymi płatkami czy ziarenkami ryżu.

Dodatkowo, aplikacja TRIFO za pomocą, której możemy sterować naszym urządzeniem, pozwala nam także dostosować moc ssania do naszych potrzeb. W prosty sposób możemy wybrać spośród 3 trybów – cichy, średni oraz turbo. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad działaniem robota.


Czujniki antyupadkowe

Trifo+ Black radzi sobie doskonale ze schodami – odpowiednie czujniki alarmują system o spadku poziomu powierzchni co sprawia, że robot zatrzymuje się i zmienia kierunek jazdy na bezpieczny. Dzięki temu nie musisz martwić się o zniszczenie swojego urządzenia na skutek upadku z wysokości. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że dzięki tym samym czujnikom robot podjeżdża do stacji ładującej bez najmniejszych problemów.


Wytrzymała bateria

Bardzo ważnym elementem każdego robota sprzątającego jest jego akumulator – wszyscy chcemy przecież, żeby nasze urządzenie posprzątało jak największą część mieszkania bez potrzeby ponownego ładowania. W przypadku Trifo+ również w tym aspekcie postawiono na jak najwyższą funkcjonalność. Bateria w robocie ma pojemność aż 2500 mAh, co daje nam gwarancję nieprzerwanej pracy przez ponad 1,5 godziny - to czas w zupełności wystarczający na odkurzenie około 180m2.

Co ważne, robot został zaprogramowany tak, żeby nigdy nie rozładował się w czasie pracy. Jeśli poziom baterii spadnie kiedykolwiek do 15% TRIFO+ zakończy sprzątanie i rozpocznie procedurę powrotu do stacji ładującej w trybie oszczędzania energii. Dzięki temu już nigdy nie będziemy musieli szukać rozładowanego robota w każdym kącie.


Niski profil

Najczęściej spotykanym problemem robotów sprzątających jest ich wysokość, przez którą nie są w stanie dotrzeć do niektórych zakamarków, lub klinują się próbując wjechać pod meble. Ten problem dotyczy najczęściej odkurzaczy z kamerą lub skanerem, jednak w przypadku Trifo+ jest inaczej. Cały projekt opracowany został w taki sposób, aby zminimalizować jego rozmiar. Obudowa robota ma zaledwie 7,4 cm wysokości, dzięki czemu jest w stanie posprzątać kurz, który od dawna gromadził się pod meblami.


Harmonogram pracy

Aby utrzymać podłogi w czystości, bardzo ważne jest codzienne jej sprzątanie. W ten sposób utrudniamy osadzanie się na jej powierzchni mikro kurzu i usuwany wszystkie bieżące zabrudzenia. Dlatego jedną z wielu praktycznych funkcji prezentowanego odkurzacza jest możliwość zaplanowania jego pracy. Przy pomocy aplikacji możemy ustalić harmonogram sprzątania robota, dzięki czemu nie musimy pamiętać o codziennym włączaniem Trifo+. To łatwy i błyskawiczny sposób na zaplanowanie pracy naszego urządzenia - cały proces zajmie nam zaledwie chwilę.


Parametry

Moc ssania:1800 Pa
Bateria:2500 mAh
Czas ładowania:300 minut
Czas pracy:100 minut
Pojemność zbiornika na wodę:350 ml
Pojemność zbiornika na kurz:600 ml
Wysokość:7,4 cm
Średnica:33 cm
Waga:2,7 kg