• 800.041 - Terradur - 10L, środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych - Higiena.NET

800.041 - Terradur - 10L, środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych

Kod towaru: 800.041

Cena brutto 223,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 800.041 - Terradur - 10L, środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych

Opis

Terradur

 

Właściwości produktu:

Bardzo skuteczny środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych i woskowych, słabo pieniący, nadaje się do zastosowania w automatach czyszcząco-zbierających. Rozpuszcza brud każdego rodzaju oraz usuwa osady z oleju i tłuszczu, posiada właściwości wiążące.

 

Zastosowanie:

Przeznaczony do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na alkalia i wodę, takich jak PCV, kamień naturalny i sztuczny, klinkier, płytka podłogowa, wykładziny stosowanew zakładach przemysłowych. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

 

Sposób użycia:

W zależności od grubości nagromadzonych warstw i stopnia zabrudzenia stosować 0,5-2 litrów produktu na 8 litrów wody. Roztwór rozprowadzić ręcznie, automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową. Pozostawić na 10-20 min, następnie szorować, przy pomocy urządzania zastosowanego do rozprowadzenia. Zebrać wytrącony brud, spłukać kilkakrotnie obficie wodą. Na zakończenie wytrzeć do sucha lub odessać odkurzaczem.

 

Dane techniczne:

Ilość: 10 l

Gęstość: 1060 g/l

Wartość pH w koncentracie: 13

Zapach: eukaliptusowy

Wygląd: bezbarwny płyn

SKŁAD WG ZALECEŃ UE.