• Kleen Hurrican - Środek do gruntownego czyszczenia - 1 l - Higiena.NET

Kleen Hurrican - Środek do gruntownego czyszczenia - 1 l

Kod towaru: 800.042/1

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 34,15

Ilość:

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kleen Hurrican - Środek do gruntownego czyszczenia - 1 l

Opis

Kleen Hurrican - Środek do gruntownego czyszczenia - 1 l

Świetnej jakości, alkaliczny środek do gruntownego czyszczenia o bardzo silnych właściwościach rozpuszczających. Preparat został zaprojektowany z myślą o użytku profesjonalnym, dlatego stanowi częsty wybór firm sprzątających.

Skoncentrowana formuła preparatu Kleen Hurrican sprawia, że do wykonania nawet najtrudniejszych zadań wystarczy zaledwie jego niewielka ilość. Dzięki tak świetnej wydajności oferowany środek wystarczy na bardzo długi czas, a my zaoszczędzimy pieniądze.

Korzystając z Kleen Hurrican nasza praca stanie się po prostu łatwiejsza i będzie kosztować nas mniej wysiłku. Bez trudu usuniemy nadbudowane, zaschnięte osady, pozostałości uprzednio nałożonych warstw ochronnych oraz trudne do usunięcia zabrudzenia.

Co więcej, doskonale rozpuszcza i emulguje wszelkie zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, nadaje się do zastosowania w myjkach wysokociśnieniowych. Można go stosować w procesie czyszczenia podczas i po zakończeniu robót budowlanych.

Preparat nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na alkalia. Dzięki niemu z łatwością wyczyścisz wykładzinę, kamień naturalny i sztuczny, płytkę podłogową czy klinkier. Zalecamy, aby każdą powierzchnię dla bezpieczeństwa przetestować w mało widocznym miejscu. Nie stosować do czyszczenia gumy, asfaltu, korka, linoleum i marmuru, a także nielakierowanego drewna i parkietu.

UWAGA: Preparat Kleen Hurrican zawiera wodorotlenek potasu.


Zastosowanie

Około 40-80 ml preparatu należy rozpuścić w 8 litrach czystej wody. Tak uzyskany roztwór może być stosowany jako uniwersalny środek czyszczący. Jeśli natomiast pragniemy wykorzystać płyn Kleen Hurrican jako środek do gruntownego czyszczenia, we wspomnianych 8 litrach czystej wody należy rozpuścić od 0,5 do 2,5 litrów preparatu.

W przypadku mycia maszynowego zalecane jest rozpuszczenie 100-500 ml preparatu w 10 litrach czystej wody.

Do stosowania preparatu w myjkach wysokociśnieniowych i myjniach samochodowych wystarczy roztwór 35 ml preparatu w 1 litrze czystej wody.


Parametry

Kolor:żółto-zielony
Wartość pH:13
Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.