• Abena – Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L - Higiena.NET

Abena – Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Kod towaru: 026744

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 52,55

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Abena – Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Opis

Abena – Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Rękawice medyczne wykonane z nitrylu, który stanowi hipoalergiczną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Oferowany produkt sprawdzi się świetnie podczas wykonywania wszystkich zadań w laboratoriach, przychodniach lekarskich czy salonach kosmetycznych. To podstawowy element ochrony przed szkodliwymi drobnoustrojami, tj. bakteriami, grzybami i wirusami (w tym koronawirusem).

Co więcej, jako, że produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością, nadają się również do wykorzystywania w branży spożywczej i gastronomicznej, np. w restauracjach.

Brak środka pudrującego w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie, jego elastyczność sprawia, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając osobie korzystającej bardzo pewny chwyt. Dodatkowo, dzięki teksturowanym zakończeniom na opuszkach palców prezentowane rękawiczki są świetnym rozwiązaniem podczas wykonywania bardzo precyzyjnych zadań.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku. Przed założeniem sugerowane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:L
Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Cechy dodatkowe:Teksturowane końcówki palców
Opakowanie:100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!