• Ace Lemon - Uniwersalny wybielacz, cytrynowy - 1 l - Higiena.NET

Ace Lemon - Uniwersalny wybielacz, cytrynowy - 1 l

Kod towaru: 022713

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 7,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Procter & Gamble

Marka: Ace

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ace Lemon - Uniwersalny wybielacz, cytrynowy - 1 l

Opis

Ace Lemon - Uniwersalny wybielacz, cytrynowy - 1 l

Wysokiej jakości wybielacz w płynie, który zadba kompleksowo o wszystkie białe tkaniny i powierzchnie w Twoim domu. Jego skoncentrowana, innowacyjna receptura, nie tylko w ekonomiczny sposób upora się nawet z najtrudniejszymi plamami i przywróci blask Twojej garderobie, ale także pomoże w ochronie i konserwacji czyszczonych materiałów, zapewniając im dłuższe życie, a Tobie większy komfort.

Wybielacz Ace Lemon może pełnić rolę zarówno dodatku do prania, jak i być środkiem używanym bezpośrednio do czyszczenia powierzchni w Twoim domu, np. podłóg czy wanny. Dodatkowo, kompleksowego efektu świeżości dopełni delikatny aromat cytryny, który płyn pozostawia po zastosowaniu.


Zastosowanie

  • W przypadku prania w pralce automatycznej - wystarczy wlać 100 ml produktu do szufladki na środki wykorzystywane przy praniu wstępnym, a do szufladki głównej dodać dowolny używany detergent. Następnie należy włączyć cykl prania.
  • W przypadku prania ręcznego - należy wlać 100 ml produktu do 10 l wody, analogicznie do 5 l wody wykorzystamy 50 ml produktu. Umieścić pranie w uzyskanym roztworze (bez dodawania detergentu) i pozostaw na około 10 minut. Po upływie tego czasu należy wypłukać ubrania i wyprać z wykorzystaniem dowolnego detergentu.
  • W przypadku bezpośredniego czyszczenia powierzchni - należy albo rozcieńczyć 200 ml produktu w 5 l wody, albo użyć bez rozcieńczania, dostosowując metodę do stopnia zabrudzeń. Produkt nierozcieńczony należy po czyszczeniu spłukać.


Parametry

Pojemność:1 l
Zapach:cytrynowy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!