• Air Wick® Freshmatic® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic®, 250 ml – Magnolia i Kwiat Wiśni - Higiena.NET

Air Wick® Freshmatic® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic®, 250 ml – Magnolia i Kwiat Wiśni

Kod towaru: 541807

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 14,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Reckitt Benckiser

Marka: Airwick

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Air Wick® Freshmatic® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic®, 250 ml – Magnolia i Kwiat Wiśni

Opis

Air Wick® Freshmatic® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Freshmatic®, 250 ml – Magnolia i Kwiat Wiśni

Niezwykle wydajny, wymienny wkład do wysokiej jakości odświeżaczy powietrza marki Air Wick®, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu wyjątkowego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty Air Wick® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, należy pamiętać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia.

Wystarczy jedno użycie odświeżacza, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić całe pomieszczenie intensywną, zmysłową wonią kwiatu wiśni przeplatanej słodkimi akcentami magnolii, których połączenie otuli Cię wyobrażeniem wiosennego poranka w ogrodzie, działając odprężająco na Twoje zmysły.

Odświeżacze powietrza marki Air Wick® od lat cieszą się ogromnym zaufaniem klientów, w idealnej harmonii łącząc wysoką jakość i przystępną cenę. Pojedynczy wkład zapewnia świeżość nawet do 60 dni, gwarantując około 2400 dozowań.


Zastosowanie

Zdjąć pokrywę zabezpieczającą, a następnie umieścić w dozowniku Freshmatic®.


Parametry

Zapach:Kwiat wiśni i magnolia
Średnia ilość dozowań:2400
Pojemność:250 ml