• Air Wick Freshmatic – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic, 250 ml – Soczyste owoce leśne - Higiena.NET

Air Wick Freshmatic – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic, 250 ml – Soczyste owoce leśne

Kod towaru: 9228

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 16,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Reckitt Benckiser

Marka: Airwick

W magazynie: 14 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Air Wick Freshmatic – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Fresh Matic, 250 ml – Soczyste owoce leśne

Opis

Air Wick – Wymienny wkład odświeżacza powietrza Freshmatic, 250 ml – Soczyste owoce leśne

Bardzo wydajny, wymienny wkład do wysokiej jakości odświeżaczy powietrza marki Air Wick, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu wyjątkowego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty Air Wick® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, należy pamiętać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia.

Wystarczy jedno użycie odświeżacza, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić całe pomieszczenie odświeżającym zapachem lasu i owoców leśnych

Odświeżacze powietrza marki Air Wick od lat cieszą się ogromnym zaufaniem klientów, w idealnej harmonii łącząc wysoką jakość i przystępną cenę. Pojedynczy wkład zapewnia świeżość nawet do 60 dni, gwarantując około 2400 dozowań.


Zastosowanie

Zdjąć pokrywę zabezpieczającą, a następnie umieścić w dozowniku Freshmatic, lub rozpylić ręcznie.


Parametry

Zapach:Owoce leśne
Średnia ilość dozowań:2400
Pojemność:250 ml