• Air Wick® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Freshmatic®, 250 ml – Mulled Wine - Higiena.NET

Air Wick® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Freshmatic®, 250 ml – Mulled Wine

Kod towaru: 091830

Cena brutto 11,80

Producent: Reckitt Benckiser

Marka: Airwick

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Air Wick® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Freshmatic®, 250 ml – Mulled Wine

Opis

Air Wick® – Wymienny wkład do odświeżacza powietrza Freshmatic®, 250 ml – Mulled Wine

Niezwykle wydajny, wymienny wkład do wysokiej jakości odświeżaczy powietrza marki Air Wick®, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu wyjątkowego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty Air Wick® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, należy pamiętać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia.

Wystarczy jedno użycie odświeżacza, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić całe pomieszczenie intensywnym aromatem przypraw korzennych np. kardamonu i goździków wymieszanych z aksamitnym, otulającym czerwonym winem. Taka kompozycja zapachowa przypomina przede wszystkim o zimowych wieczorach z kubkiem grzańca spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny.

Odświeżacze powietrza marki Air Wick® od lat cieszą się ogromnym zaufaniem klientów, w idealnej harmonii łącząc wysoką jakość i przystępną cenę. Pojedynczy wkład zapewnia świeżość nawet do 60 dni, gwarantując około 2400 dozowań.


Zastosowanie

Zdjąć pokrywę zabezpieczającą, a następnie umieścić w dozowniku Freshmatic®.


Parametry

Zapach:Przyprawy korzenne, grzane wino
Średnia ilość dozowań:2400
Pojemność:250 ml