• Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Cytryna - Higiena.NET

Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Cytryna

Kod towaru: 190245/1L.

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 8,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Colgate - Palmolive

Marka: Ajax

W magazynie: 27 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Cytryna

Opis

Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Cytryna

Bardzo wydajny płyn do mycia wielu rodzajów wodoodpornych powierzchni np. drewnianych parkietów, mebli i posadzek PCV. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku codziennej pielęgnacji, ale także podczas gruntownego usuwania trudnych plam.

Formuła Ajax Boost Baking Soda wzbogacona została o silne składniki odtłuszczające, w tym sodę oczyszczoną, dzięki którym szybko i efektywnie rozpuścisz uciążliwe zabrudzenia z zaschniętego tłuszczu, oleju czy smaru. Wpłynie pozytywnie na usprawnienie pracy i zmniejszy wysiłek niezbędny do zapewnienia czystości używanym powierzchniom, a także usunie przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas orzeźwiającą wonią cytrusów.

Co więcej, środek nie pozostawi po sobie smug ani zacieków, gwarantując Ci znacznie bardziej komfortowe sprzątanie. Ajax Bost Baking Soda to jest świetnym wsparciem w domowych obowiązkach - płyn łączy w sobie skuteczne działanie oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie


Zastosowanie

W przypadku usuwania regularnych zabrudzeń i codziennej pielęgnacji rozcieńcz 2 nakrętki preparatu w ok. 5 l ciepłej wody. Przy trudniejszych zabrudzeniach zmniejsz ilość wody wykorzystywanej do tworzenia roztworu, tym samym zwiększając stężenie preparatu i moc jego działania.


Parametry

Pojemność:1 l
Zapach:Cytryna
Kolor:żółty