• Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Grapefruit - Higiena.NET

Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Grapefruit

Kod towaru: 242340

Cena brutto 6,60

Producent: Colgate - Palmolive

Marka: Ajax

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Grapefruit

Opis

Ajax Boost Baking Soda – Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z formułą odtłuszczającą, 1 l – Grapefruit

Wydajny i praktyczny płyn do mycia wielu rodzajów wodoodpornych powierzchni np. drewnianych parkietów, mebli i posadzek PCV. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku codziennej pielęgnacji, ale także podczas gruntownego usuwania trudnych plam.

Formuła Ajax Bost Baking Soda wzbogacona została o silne składniki odtłuszczajace, dzięki którym szybko i efektywnie rozpuszcisz uciążliwe zabrudzenia z zaschniętego tłuszczu, oleju czy smaru. Wpłynie pozytywnie na usprawnienie pracy i zredukuje wysiłek niezbędny do zapewnienia czystości eksploatowanym powierzchniom, a także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas orzeźwiającą wonią grapefruita.

Co więcej, środek nie pozostawi po sobie smug ani zacieków, gwarantując Ci znacznie bardziej komfortowe sprzątanie. Ajax Bost Baking Soda to jest świetnym wsparciem w domowych obowiązkach - płyn łączy w sobie skuteczne działanie oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie


Zastosowanie

W przypadku usuwania regularnych zabrudzeń i codziennej pielęgnacji rozcieńcz 2 nakretki preparatu w ok. 5 l ciepłej wody. Przy trudniejszych zabrudzeniach zmniejsz ilość wody wykorzysytwanej do tworzenia roztworu, tym samym zwiększając stężenie preparatu i moc jego działania.


Parametry

Pojemność:1 l
Zapach:Grapefruit
Kolor:Czerwony