• Alfanol OC - Silny środek do usuwania trudnych zabrudzeń, alkaliczny – 10 l - Higiena.NET

Alfanol OC - Silny środek do usuwania trudnych zabrudzeń, alkaliczny – 10 l

Kod towaru: XX/ALFANOL/OC/10L

Cena brutto 157,30

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Alfanol OC - Silny środek do usuwania trudnych zabrudzeń, alkaliczny – 10 l

Opis

Alfanol OC Bardzo silny środek do usuwania uporczywych zabrudzeń - 10 l

Bardzo silny preparat do usuwania najbardziej uciążliwych zabrudzeń, takich jak pozostałości smaru, zanieczyszczenia olejowe, olejopochodne i tłuszczowe czy sadza. Sprawdza się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach np. podczas mycia cystern, odtłuszczania maszyn rolniczych i przemysłowych czy taśmociągów w dużych fabrykach, a nawet siłowni okrętowych.

Jako że oferowany środek jest wysoce skoncentrowany, do skutecznego działania wystarcza zaledwie niewielka jego ilość rozpuszczona w wodzie. Ma to oczywiście bezpośrednie przełożenie na oszczędność pieniędzy, które wydalibyśmy na większą ilość środków czystości.


Zastosowanie

Wysokość stężenia preparatu należy dostosować do stopnia zabrudzenia oraz metody czyszczenia. Zalecany zakres stężenia, to od 4 % do 20% środka w stosunku do całej objętości czystej wody. Oczywiście w przypadku mniejszych zanieczyszczeń, sugeruje się, aby wysokość stężenia nie przekraczała 10%. Roztwór środka z wodą można wykorzystać do mycia pod niskim ciśnieniem oraz mycia ręcznego i kąpieli przedmiotów.


Parametry

Pojemność:10 l
pH:13,2
Kolor:brązowy

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!