• Ambulex – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Ambulex – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Kod towaru: AMBULEX

Cena brutto 77,80

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ambulex – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Opis

Ambulex – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Dobrej jakości rękawice diagnostyczne marki Ambulex wykonane z nitrylu, łagodnej alternatywy dla często spotykanych wyrobów lateksowych. Sprawdzą się perfekcyjnie jako zabezpieczenie dla lekarzy, pielęgniarek i pacjentów w trakcie wykonywania wszystkich zadań w przychodniach medycznych lub szpitalach. Polecane są również do użytku w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, restauracjach czy laboratoriach. Obecnie stanowią bardzo ważny element ochrony osobistej w czasie epidemii Koronawirusa SARS-CoV-2.

Prezentowane rękawiczki nie zawierają pudru, dzięki czemu są przyjazne dla skóry. Wyraźnie redukuje to ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych. Tym samym skutecznie usprawnia to działanie rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie czasem nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na skórze pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Zapewnia większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Miękkość i elastyczność nitrylu sprawiają, że rękawiczki idealnie dopasowują się do dłoni i gwarantują bardzo pewny chwyt. Co więcej, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki Ambulex służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Poziom szczelności(AQL):1,5
Opakowanie:100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!