• Ansell AlphaTec – Lateksowe rękawice gospodarcze, niebieskie - XL - Higiena.NET

Ansell AlphaTec – Lateksowe rękawice gospodarcze, niebieskie - XL

Kod towaru: 442804

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 4,35

Ilość:

Jednostka miary: para

Marka: Ansell

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ansell AlphaTec – Lateksowe rękawice gospodarcze, niebieskie - XL

Opis

Ansell AlphaTec – Lateksowe rękawice gospodarcze, niebieskie - XL

Dobrej jakości rękawice gospodarcze wykonane z bardzo elastycznego lateksu , czyli materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Perfekcyjne do wszystkich zadań zarówno w użytku prywatnym np. sprzątania łazienek ale również w miejscach publicznych i zakładach pracy. To narzędzie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej fachowej firmy sprzątającej czy remontowej. Oferowane rękawice lateksowe sprawdzą się także w takich branżach jak ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze czy rolnictwo.

Bardzo szczelna warstwa lateksu i chłonący pot bawełniany flok wewnątrz wyraźnie zwiększają poziom komfortu użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi.

Pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań zagwarantuje szorstka faktura antypoślizgowa na palcach i wewnętrznej stronie dłoni. Co więcej, wykorzystany do produkcji rekawic lateks jest elastyczny i odpowiednio cienki, dzięki czemu zapewni nam wygodę nawet w trakcie wykonywania precyzyjnych zadań.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawiczki zaklasyfikowane zostały jako Środek Ochrony Indywidualnej kategorii 3. Wykazują działanie ochronne przed zagrożeniami mechanicznymi wysokiego ryzyka.


Parametry

Poziom szczelności AQL:1,5
Grubość:0,35 mm
Kolor:niebieski
Materiał:Lateks
Rozmiar:XL
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!