• Antiseptus - Płyn do higienicznej dezynfekcji powierzchni - 500 ml - Higiena.NET

Antiseptus - Płyn do higienicznej dezynfekcji powierzchni - 500 ml

Kod towaru: 460811

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 11,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: MPS Koszalin

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Antiseptus - Płyn do higienicznej dezynfekcji powierzchni - 500 ml

Opis

Antiseptus – Płyn do szybkiej dezynfekcji powierzchni bez spłukiwania – 500 ml

Profesjonalny środek do błyskawicznej dezynfekcji powierzchni na bazie 75% alkoholu, czyli stężenia zalecanego przez WHO. Stanowi nieodzowny i bardzo praktyczny dodatek do wyposażenia każdego pomieszczenia, w którym sterylność stanowi priorytet. Może być stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, dlatego jest szczególnie polecany w lokalach gastronomicznych lub w branży przetwórstwa żywności np. restauracjach, stołówkach czy halach produkcyjnych.

Dzięki bardzo szybkiemu działaniu proponowany produkt to komfortowy sposób na usunięcie różnego rodzaju grzybów, bakterii i wirusów. Antiseptus jest gotowy do użycia i nie musi być rozcieńczany. Pomoże Ci zadbać o powierzchnie takie jak np. blaty kuchenne oraz różnego rodzaju narzędzia z których korzystasz Ty bądź Twój personel.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że środek nie wymaga spłukiwania i szybko odparowuje, dzięki czemu nie niszczy materiałów i nie pozostawia po użyciu żadnych śladów, w tym smug. Dodatkowo, wygodny aplikator w sprayu wyraźnie ułatwi cały proces odkażania powierzchni, dzięki czemu nasza praca będzie prostsza i zajmie nam mniej czasu.


Zastosowanie

Powierzchnię należy spryskać z około 30 cm i odczekać 60 sekund. Po upływie tego czasu dezynfekowane materiały przetrzyj suchą ściereczką lub ręcznikiem papierowym.


Parametry

Pojemność:500 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!