• Ariel Color - Proszek do koloru, 20 prań - 1,5 kg - Higiena.NET

Ariel Color - Proszek do koloru, 20 prań - 1,5 kg

Kod towaru: 716322/COLOR

Cena brutto 26,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Procter & Gamble

Marka: Ariel

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ariel Color - Proszek do koloru, 20 prań - 1,5 kg

Opis

Ariel Color - Proszek do koloru, 20 prań - 1,5 kg

Bardzo wydajny proszek do prania marki Ariel o doskonałych właściwościach odplamiających. Nowoczesna technologia 3D Actives na początku wygładza materiały, a następnie wprowadza aktywne składniki piorące do wnętrza i penetruje nawet najgłębsze zabrudzenia, w tym plamy z czekolady, tłuszczu i wina. Dzięki temu, Ariel Color zagwarantuje Twoim ubraniom kompleksową czystość w przystępnej cenie, a także przywróci im intensywny kolor. Proszek skutecznie zapobiega szarzeniu ubrań oraz pozostawia na nich delikatny, świeży zapach.

Prezentowany produkt to rozwiązanie stworzone z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu. Z proszkiem Ariel Color wydłużysz życie swoich ubrań i zagwarantujesz sobie oraz domownikom długotrwały komfort podczas ich noszenia. Dodatkowo, konserwujące właściwości proszku mają pozytywny wpływ na stan techniczny Twojej pralki.


Instrukcja stosowania

W zależności od ilości pranych ubrań, zastosuj odpowiednią ilość proszku. Od około 110ml dla 4-5 kg, do 210ml dla 9 kg ubrań w bębnie. W przypadku silnych zabrudzeń dawkę proszku zwiększ o około 50ml.


Parametry

Pojemność:1,5 kg
Średnia liczba prań:20
Zastosowanie:Do koloru