• Ariel Górska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg - Higiena.NET

Ariel Górska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Kod towaru: 716322

Cena brutto 26,35

Producent: Procter & Gamble

Marka: Ariel

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ariel Górska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Opis

Ariel Górska Świeżość - Proszek do prania białych ubrań - 1,5 kg

Wydajny proszek do prania marki Ariel o bardzo dobrych właściwościach odplamiających. Nowoczesna technologia 3D Actives na początku wygładza materiały, a następnie wprowadza aktywne składniki piorące do wnętrza i penetruje nawet najgłębiej zakorzenione zabrudzenia, w tym plamy z kawy i wina. Dzięki temu, Ariel Górska Świeżość zagwarantuje Twoim ubraniom kompleksową czystość w przystępnej cenie, a także przywróci im śnieżnobiały kolor, zapobiega szarzeniu oraz pozostawia subtelny, świeży zapach.

Oferowany produkt to rozwiązanie stworzone z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu. Z proszkiem Ariel Górska Świeżość zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Dodatkowo, konserwujące właściwości proszku wydłużą także bezawaryjne funkcjonowanie Twojej pralki.


Instrukcja stosowania

W zależności od ilości pranych ubrań, zastosuj odpowiednią ilość proszku. Od około 110ml dla 4-5 kg, do 210ml dla 9 kg ubrań w bębnie. W przypadku silnych zabrudzeń dawkę proszku zwiększ o około 50ml.


Parametry

Pojemność:1,5 kg
Średnia liczba prań:20