• Ariel Professional Formula - Proszek do prania białych ubrań - 10,5 kg - Higiena.NET

Ariel Professional Formula - Proszek do prania białych ubrań - 10,5 kg

Kod towaru: 0041043

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 116,05

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Procter & Gamble

Marka: Ariel

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ariel Professional Formula - Proszek do prania białych ubrań - 10,5 kg

Opis

Ariel Professional Formula - Proszek do prania - 10,5 kg

Przeznaczony przede wszystkim do fachowego użytku, jednak niezastąpiony także w domu, proszek do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem bawełny i jedwabiu. Skoncentrowana receptura Ariel Professional Formula zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu Ci najwyższego poziomu higieny w przystępnej cenie, dzięki czemu wystarcza na bardzo wiele dozowań. Aktywne składniki piorące efektywnie oddzielają brud od tkanin już w temperaturze 30°C. Sprawia to, że proszek jest jednocześnie bezpieczny w stosowaniu i umożliwia pozbycie się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, takich jak plamy po winie, kawie czy tłuszczu, oraz nawet tych niezauważalnych gołym okiem.

Dzięki wybielaczowi optycznemu z aktywatorem, Ariel Professional Formula przywróci Twoim tkaninom dawny, śnieżnobiały kolor i zachowa go na bardzo długi czas, zapobiegając szarzeniu. Dodatkowo, system zapachowy pozostawia na ubraniach subtelną, przyjemnie świeżą woń na długi czas.

Oferowany proszek, oprócz standardowego użytku domowego, sprawdzi się perfekcyjnie przede w miejscach związanych z sektorem medycznym, gastronomicznym i hotelarskim. Stanowić będzie nieocenione wsparcie podczas prania ręczników czy pościeli, których śnieżnobiały kolor zapadnie w pamięć wszystkich gości. Ariel Professional wyraźnie ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.


Instrukcja stosowania

W zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia tkanin wykorzystaj odpowiednią ilość proszku. Poniższe proporcje odnoszą się do około 4-5 kg prania:

  • Woda miękka - od 82 do 140 ml proszku
  • Woda o średniej twardości - od 110 do 163 ml proszku
  • Woda twarda - od 140 do 192 ml proszku


Parametry

Pojemność:10,5 kg
Średnia ilość prań:140