• Aurelia – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – S - Higiena.NET

Aurelia – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – S

Kod towaru: 110826

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 69,45

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Aurelia – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – S

Opis

Aurelia – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, teksturowane, 100 sztuk – S

Dobrej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, łagodnej alternatywy dla najczęściej spotykanych wyrobów lateksowych. Sprawdzą się doskonale podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach medycznych, salonach fryzjerskich, czy laboratoriach.

Oferowany produkt nie zawiera pudru, dzięki czemu jest przyjazny dla skóry. Wyraźnie redukuje to ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych. Tym samym skutecznie usprawnia to działanie rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie czasem nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na skórze pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Zapewnia większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Miękkość i elastyczność nitrylu sprawiają, że rękawiczki idealnie dopasowują się do dłoni i gwarantują bardzo pewny chwyt. Co więcej, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki Aurelia służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:S
Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Opakowanie:100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!