Basic Plus – Rękawice diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, białe, 100 sztuk – M

Kod towaru: 012-023-M

Cena brutto 11,25

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Basic Plus – Rękawice diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, białe, 100 sztuk – M

Profesjonalne rękawice diagnostyczne wykonane z lateksu, niezwykle elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zadań w laboratoriach, gabinetach medycznych, czy salonach kosmetycznych.

Lateks z którego wykonane są rękawice odznacza się bardzo dużą odpornością na działanie patogenów przenoszonych przez krew, a także zapewnia wyraźnie większą ochronę przed przebiciami niż rękawiczki winylowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub zranieniem innym ostrym narzędziem.

Materiał z którego wykonane są rękawiczki odznacza się niebywałą miękkością i elastycznością gwarantującymi znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt, znacząco zwiększając komfort ich noszenia i wykonywanych zadań. Rękawice wyposażone zostały w rolowany mankiet ułatwiający zakładanie i zdejmowanie. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Produkt marki Basic Plus nie jest jałowy i służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Biały
Materiał:Lateks - naturalna guma
Rozmiar:M
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk