• Ecolab Bendurol Maxx – Preparat do usuwania powłok z posadzek – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Bendurol Maxx – Preparat do usuwania powłok z posadzek – 5 l

Kod towaru: 3024790

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 363,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Bendurol Maxx – Preparat do usuwania powłok z posadzek – 5 l

Opis

Ecolab Bendurol Maxx – Preparat do usuwania powłok z posadzek – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku, wysokiej jakości środek marki Ecolab do usuwania powłok polimerowych bez potrzeby spłukiwania. Bendurol Maxx zaprojektowany został z myślą o skutecznej pracy na wszystkich wodoodpornych i alkaloodpornych powierzchniach.

Skoncentrowana receptura środka została zaprojektowana z myślą o zagwarantowaniu najwyższego poziomu higieny. Pozbycie się niepożądanych, wielowarstwowych powłok polimerowych sprawia, że z Twoich posadzek znikną nawet najbardziej uciążliwe plamy, których nie uda się wyczyścić przy użyciu konwencjonalnych środków czystości. Bendurol Maxx zapewnia także niezwykle funkcjonalne działanie antypoślizgowe, zapewniające znacznie bardziej bezpieczne stosowanie środka. Po wyschnięciu preparat nie pozostawia na powierzchni smug, ani zacieków.

Bardzo wydajne dozowanie wyraźnie zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie porządku w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo, preparat zneutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Korzystanie z prezentowanego preparatu marki Ecolab wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Preparat należy rozcieńczyć w stosunku od 1:1 do 1:3 do całej objętości ciepłej wody. Po przygotowaniu roztworu nanieś go na powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia na około 5 minut. Następnie wyszoruj powierzchnię, po czym zbierz roztwór i wytrzyj wszystko czystą wodą. Nie jest wymagane spłukiwanie całej czyszczonej powierzchni.


Parametry

Pojemność:5 l