• Black Olive – Rękawiczki diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Black Olive – Rękawiczki diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Kod towaru: REKA/NITRYLOW/OLIVE/XL

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 13,55

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Top Glove

Marka: Great Glove

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Black Olive – Rękawiczki diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Opis

Black Olive – Rękawiczki diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Profesjonalne rękawice jednorazowe wykonane z nitrylu, który jest obecnie bardziej praktyczną alternatywą dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Wykorzystany materiał oraz braku pudru, sprawiają, że rękawiczki są bardzo łagodne dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest neutralny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia podrażnień jest minimalne. Znacząco poprawia to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie zaledwie pojedyncze kontakt lateksu ze skórą pacjenta może powodować niepożądane reakcje.

Co więcej, nitryl wyróżnia także bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia o wiele większą ochronę przed przebiciem niż standardowe rękawiczki lateksowe. Dzięki temu skutecznie chroni przed wypadkami w sektorze medycznym, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem. Odczuwalna miękkość i elastyczność oraz antypoślizgowa faktura na końcach palców rękawic to gwarancja pewnego chwytu, oraz komfort podczas ich noszenia.


Zastosowanie

Rękawice marki Black Olive przygotowane zostały do jednorazowego użytku. Przed zastosowaniem sugerowane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice są uniwersalne - pasują na lewą i prawą dłoń


Parametry

Kolor:Czarny
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Rozmiar:XL
Długość:240 mm
Typ:Niesterylne, jednorazowe
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:karton = 10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!