• Bref Bathroom Pro Nature - Naturalny płyn do mycia łazienki - 750 ml - Higiena.NET

Bref Bathroom Pro Nature - Naturalny płyn do mycia łazienki - 750 ml

Kod towaru: 168994

Cena brutto 14,40

Producent: Henkel

Marka: Bref

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Bathroom Pro Nature - Naturalny płyn do mycia łazienki - 750 ml

Opis

Bref Bathroom Pro Nature - Naturalny płyn do mycia łazienki - 750 ml

Praktyczny płyn do czyszczenia wodoodpornych powierzchni, którego receptura została oparta w 99,9% na bazie naturalnych, bezpiecznych dla środowiska składników. Co więcej, butelka płynu stworzona została w 100% z tworzywa sztucznego uzyskanego z recyklingu. Dzięki tak wyraźnej trosce o środowisko, preparat uzyskał oznakowanie Ecolabel, przyznawane jedynie produktom mającym duży wpływ na wdrażanie pozytywnych zmian.

Środek stanowi nieocenioną pomoc podczas czyszczenia m.in. toalet, umywalek czy płytek ceramicznych. Bref Pro Nature bez trudu usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. osady z kamienia wodnego, pozostałości mydła czy ślady uryny.

Sprawdzi się świetnie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków, których wykonanie zajmie Ci teraz mniej czasu. Warto także podkreślić, że środek jest delikatny dla czyszczonych powierzchni i pozostawia po sobie jedynie nieskazitelny połysk bez smug i zacieków.


Zastosowanie

Produkt należy stosować jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Za pomocą spryskiwacza nanieś preparat na mytą powierzchnię i wytrzyj przy użyciu suchej ściereczki. W przypadku korzystania z preparatu na delikatnych powierzchniach zalecane jest ówczesne sprawdzenie działania na niewielkim, mniej widocznym fragmencie. Dodatkowo mycie monitorów powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta.


Parametry

Pojemność:750 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!