• Bref Deluxe - Kostka do WC - Jovely Jasmine - Higiena.NET

Bref Deluxe - Kostka do WC - Jovely Jasmine

Kod towaru: 374841

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 6,15

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Henkel

Marka: Bref

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Deluxe - Kostka do WC - Jovely Jasmine

Opis

Kostka WC Bref Deluxe o łagodnym, jaśminowym zapachu

Wysokiej jakości zawieszka toaletowa marki Bref, która łączy w sobie aż cztery funkcjonalne właściwości. Proponowany produkt to przede wszystkim rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o higienę swojej toalety w sposób kompleksowy.

Wyjątkowa receptura o silnym działaniu dezynfekcyjnym oraz ergonomiczna budowa zawieszki dostosowująca się do kształtu muszli, pomogą Ci usunąć wszelkie bakterie, a także zwiększą ochronę powierzchni przed osadzaniem się kamienia wodnego. Każde spłukanie nie tylko wspomaga rozpuszczanie niepożądanych, ciągle powracających nalotów, ale także utrudnia ponowne osadzanie. Dodatkowo, aktywna piana pozostaje długo na powierzchni wody, dzięki czemu zapewnia muszli ochronę przed zanieczyszczeniami pomiędzy każdym spłukaniem.

Zawieszka bardzo skutecznie neutralizuje przykre zapachy, zastępując je subtelnymi nutami jaśminu. Co więcej, rdzeń kostki, który zawiera silnie skoncentrowane olejki eteryczne, gwarantuje utrzymanie się delikatnego zapachu przez bardzo długi czas. Dopełni to kompleksowego wrażenia czystości w naszej łazience, a także sprawi, że przebywanie w niej stanie się po porostu bardziej komfortowe niż dotychczas.

Kostka jest bardzo wydajna, dzięki czemu w przystępnej cenie zagwarantuje Twojej toalecie nieprzerwaną świeżość i stały, wysoki poziom higieny.


Zastosowanie

Zawieszkę wyjmij ostrożnie z opakowania i umieść na obrzeżu muszli, tak aby znajdowała się w zasięgu spływającej po ściance wody w momencie spłukiwania.


Parametry

Pojemność:50g
Zapach:jaśminowy