• Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Świeża mięta - Higiena.NET

Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Świeża mięta

Kod towaru: 315479

Cena brutto 4,95

Producent: Henkel

Marka: Bref

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Świeża mięta

Opis

Kostka toaletowa Bref o mocnym zapachu świeżej mięty

Wysokiej jakości zawieszka toaletowa marki Bref z limitowanej edycji kibica, która łączy w sobie aż cztery praktyczne funkcje przyczyniające się do utrzymania wysokiego poziomu higieny Twojej toalety w sposób kompleksowy.

Wyjątkowa skład kostki o silnym działaniu dezynfekującym oraz ergonomiczna budowa zawieszki dostosowująca się do kształtu muszli, wspólnymi siłami pomogą Ci usunąć wszelkie bakterie, a także zwiększą ochronę powierzchni przed osadzaniem się brudu i kamienia wodnego. Każde spłukanie nie tylko wspomaga rozpuszczanie niepożądanych, ciągle powracających nalotów, ale także utrudnia ponowne osadzanie. Dodatkowo, aktywna piana pozostaje długo na powierzchni wody, dzięki czemu zapewnia muszli ochronę przed zanieczyszczeniami pomiędzy każdym spłukaniem.

Zawieszka bardzo skutecznie niweluje przykre zapachy, zastępując je orzeźwiającym aromatem świeżej mięty. Co więcej, rdzeń kostki, który zawiera silnie skoncentrowane olejki eteryczne, gwarantuje utrzymanie się przyjemnego aromatu przez bardzo długi czas. Dzięki temu przebywanie w łazience stanie się znacznie bardziej komfortowe niż dotychczas.

Kostka jest bardzo wydajna, przez co zagwarantuje Twojej toalecie nieprzerwaną świeżość i stały, wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Zawieszkę wyjmij ostrożnie z opakowania i umieść na obrzeżu muszli, tak aby znajdowała się w zasięgu spływającej po ściance wody w momencie spłukiwania.


Parametry

Pojemność:50g
Zapach:Świeża mięta