• Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Świeża sosna - Higiena.NET

Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Świeża sosna

Kod towaru: 333374

Cena brutto 11,65

Producent: Henkel

Marka: Bref

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Świeża sosna

Opis

Kostka WC Bref o świeżym zapachu sosny

Wysokiej jakości zestaw kostek toaletowych marki Bref z limitowanej edycji kibica, która łączy w sobie aż cztery praktyczne funkcje przyczyniające się do utrzymania wysokiego poziomu higieny w Twojej toalecie w sposób kompleksowy.

Specjalna receptura kostek o silnym działaniu dezynfekcyjnym oraz ergonomiczna budowa zawieszki dostosowująca się do kształtu muszli, wspólnymi siłami pomogą Ci usunąć wszelkie bakterie, a także zwiększą ochronę powierzchni przed osadzaniem się brudu i kamienia wodnego. Każde spłukanie nie tylko wspomaga rozpuszczanie niepożądanych, ciągle powracających nalotów, ale także utrudnia ponowne osadzanie. Dodatkowo, aktywna piana pozostaje długo na powierzchni wody, dzięki czemu zapewnia muszli ochronę przed zanieczyszczeniami pomiędzy każdym spłukaniem.

Zawieszka bardzo skutecznie niweluje przykre zapachy, zastępując je aromatem świeżego sosnowego drzewa. Co więcej, rdzeń kostki, który zawiera silnie skoncentrowane olejki eteryczne, gwarantuje utrzymanie się przyjemnego aromatu przez bardzo długi czas. Dzięki temu przebywanie w łazience stanie się znacznie bardziej komfortowe niż dotychczas.

Kostka jest bardzo wydajna przez co zapewni Twojej toalecie nieprzerwaną świeżość i stały, wysoki poziom higieny w niezwykle przystępnej cenie. W związku z tym kupno prezentowanego zestawu wiąże się z jeszcze większą oszczędnością


Zastosowanie

Zawieszkę wyjmij ostrożnie z opakowania i umieść na obrzeżu muszli, tak aby znajdowała się w zasięgu spływającej po ściance wody w momencie spłukiwania.


Parametry

Pojemność:3x50g
Zapach:Świeża sosna
Opakowanie:Zestaw 3 zawieszek