• Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Magia zimy - Higiena.NET

Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Magia zimy

Kod towaru: 064131

Cena brutto 12,35

Producent: Henkel

Marka: Bref

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Power Aktiv - Zestaw 3 kostek toaletowych - Magia zimy

Opis

Kostka WC Bref o świeżym zapachu choinki

Wysokiej jakości zestaw kostek toaletowych marki Bref, łączących w sobie aż cztery praktyczne funkcje. Proponowany produkt to przede wszystkim rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o higienę swojej toalety w sposób kompleksowy.

Wyjątkowa receptura o silnym działaniu dezynfekcyjnym oraz ergonomiczna budowa zawieszki dostosowująca się do kształtu muszli, pomogą Ci usunąć wszelkie bakterie, a także zwiększą ochronę powierzchni przed osadzaniem się kamienia wodnego. Każde spłukanie nie tylko wspomaga rozpuszczanie niepożądanych, ciągle powracających nalotów, ale także utrudnia ponowne osadzanie. Dodatkowo, aktywna piana pozostaje długo na powierzchni wody, dzięki czemu zapewnia muszli ochronę przed zanieczyszczeniami pomiędzy każdym spłukaniem.

Zawieszka bardzo skutecznie niweluje przykre zapachy, zastępując je orzeźwiającym aromatem drzewka świątecznego. Co więcej, rdzeń kostki, który zawiera silnie skoncentrowane olejki eteryczne, gwarantuje utrzymanie się przyjemnego zapachu przez bardzo długi czas. Dzięki temu przebywanie w łazience stanie się znacznie bardziej komfortowe niż dotychczas.

Kostka jest bardzo wydajna, dzięki czemu w przystępnej cenie zagwarantuje Twojej toalecie nieprzerwaną świeżość i stały, wysoki poziom higieny. W związku z tym kupno prezentowanego zestawu wiąże się z jeszcze większą oszczędnością.


Zastosowanie

Zawieszkę wyjmij ostrożnie z opakowania i umieść na obrzeżu muszli, tak aby znajdowała się w zasięgu spływającej po ściance wody w momencie spłukiwania.


Parametry

Pojemność:3x50g
Zapach:Świeża choinka
Opakowanie:Zestaw 3 zawieszek