• Carpet A – Odplamiacz do wykładzin – 500 ml - Higiena.NET

Carpet A – Odplamiacz do wykładzin – 500 ml

Kod towaru: 3005780

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 65,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Carpet A – Odplamiacz do wykładzin – 500 ml

Opis

Ecolab Carpet A – Odplamiacz do wykładzin – 500 ml

Przeznaczony do profesjonalnego użytku, wysokiej jakości środek marki Ecolab do miejscowego usuwania plam. Carpet A zaprojektowany został z myślą o czyszczeniu nawet najbardziej uciążliwych plam rozpuszczalnych w wodzie, takich jak ślady po kawie, herbacie czy sokach.

Wysoce skoncentrowana receptura środka zagwarantuje nie tylko błyskawiczne pozbycie się zabrudzeń z Twoich wykładzin, ale także dużą oszczędność. Niezwykle wydajne dozowanie wyraźnie zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie.

Dla zwiększenia funkcjonalności butelka Carpet A wyposażona została w wygodny aplikator umożliwiający precyzyjne rozpylanie preparatu. Wyraźnie usprawnia to proces usuwania zabrudzeń ze wszystkich trudno dostępnych miejsc, w tym z głębi włókien. Środek pomoże także zabezpieczyć powierzchnię wykładzin przed powstawaniem zabrudzeń wynikających z dalszej eksploatacji.

Dodatkowo, stosowanie środka marki Ecolab zdecydowanie usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystości. Wysoka skuteczność i funkcjonalność preparatu zagwarantują nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zwiększą komfort oraz wygodę pracy.


Zastosowanie

Nanieś środek bezpośrednio na plamę, a następnie przetrzyj powierzchnię wsiąkliwą ściereczką przesuwając od strony zewnętrznej do wewnętrznej. Tak przetartą powierzchnię pozostaw do wyschnięcia.


Parametry

Pojemność:500 ml