Dostawy

Nasze paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub realizujemy własnym transportem. W przypadku złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty:

Logo_DPD
  • do godziny 12:00 - paczka jest wysyłana tego samego dnia,
  • po godzinie 12:00 - paczka jest wysyłana w następnym dniu roboczym.


99% paczek jest dostarczanych w przeciągu 24 godzin od momentu nadania, pozostałe w przeciągu 48 godzin od momentu nadania.


Cennik dostaw

 

Koszty dostawy ponosi kupujący. Cena dostawy wynosi:

  • 17,99 zł - w przypadku kiedy wybrano płatność za pomocą systemu bezpiecznych transakcji online PayU bądź płatność przelewem tradycyjnym,
  • 19,99 zł - w przypadku kiedy wybrano płatność za pobraniem,
  • 0 zł - w przypadku kiedy wartość brutto zamówienia przekracza 499,00 zł zarówno przy przedpłacie jaki i płatności za pobraniem.

Powyższe ceny dotyczą dostawy jednej paczki. System samodzielnie oblicza gabaryty i wagę towarów składających się na zamówienie i na tej podstawie wyświetla rzeczywistą cenę dostawy. Jeśli podczas finalizacji zamówienia widzisz wyższe koszty dostawy, oznacza to, że wyślemy do Ciebie więcej niż jedną paczkę. Taka sytuacja ma najczęściej miejsce wtedy, gdy zamówisz sporo ciężkich lub dużych, a jednocześnie tanich produktów.
Pamiętaj: Pokrywamy pełne koszty dostawy, jeśli wartość brutto Twojego zamówienia przekroczy 499,00 zł!

Koszty dostaw mogą ulec zmianie wraz ze zmianą cenników przewoźnika.


Odbiór Osobisty

Możliwy jest także bezpłatny odbiór osobisty w naszym oddziale biura handlowego w Łodzi

Firma Debiut Plus
ul. Gen. J. Dąbrowskiego 200/202
93-231 Łódź
Zobacz na mapie
Kontakt
E-mail: lodz@debiutplus.pl
Tel.: 42 663 25 08
Godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 16:00
sb - ndz: nieczynne

Jak najszybciej otrzymać przesyłkę?

Poniżej znajduje się lista kombinacji sposobu dostawy oraz sposobu płatności uszeregowana pod kątem szybkości dostarczenia zamówienia do Klienta:

  1. Odbiór osobisty + Gotówka przy odbiorze / PayU - Odbierasz od razu po zamówieniu w dogodnym dla Ciebie momencie w naszym punkcie odbioru osobistego w Łodzi,
  2. Dostawa kurierem + Gotówka przy odbiorze / PayU - Jeśli zamówienie złożysz do 12:00, to zamówienie dostaniesz już następnego dnia. Jeśli po 12:00, to zamówienie dojdzie za dwa dni,
  3. Dostawa kurierem + Przelew tradycyjny - Z uwagi na czas zaksięgowania płatności, zamówienie otrzymasz po 2 - 3 dniach od zlecenia przelewu,
  4. Odbiór osobisty + Przelew tradycyjny - Z uwagi na czas zaksięgowania płatności, po 2 - 3 dniach od zlecenia przelewu otrzymasz od nas maila potwierdzającego możliwość odbioru.

UWAGA: Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności pracownika firmy kurierskiej. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Klient zobowiązany jest zgłosić ten fakt kurierowi i, nie przyjmując towaru, sporządzić protokół reklamacyjny w jego obecności. Tylko na tej podstawie jesteśmy w stanie zwrócić Państwu środki pieniężne i obciążyć kosztami firmę kurierską.


Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminach firmy kurierskiej DPD.

W przypadku reklamowania zakupionego towaru, koszt odesłania do sklepu przesyłki pokrywa Klient. Jeśli roszczenia reklamacyjne zostaną uznane za podstawne, zwrócimy Państwu koszty przesyłki.
Koszt przesyłki towaru zwracanego pokrywa Klient.