• Cif Max Power – Mleczko do czyszczenia z wybielaczem, wiosenna świeżość – 750 ml - Higiena.NET

Cif Max Power – Mleczko do czyszczenia z wybielaczem, wiosenna świeżość – 750 ml

Kod towaru: 841099

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Max Power – Mleczko do czyszczenia z wybielaczem, wiosenna świeżość – 750 ml

Opis

Cif Max Power – Mleczko do czyszczenia z wybielaczem, wiosenna świeżość – 750 ml

Cif Max Power z wybielaczem to środek o bardzo silnym działaniu. Jego receptura wzbogacona została o aktywny chlor, który pomoże usunąć nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Co ważne, stosowanie mleczka nie wiąże się z potrzebą silnego szorowania, dzięki czemu Twoja praca zostanie ograniczona do minimum.

Preparat stworzony został przede wszystkim z myślą o czyszczeniu łazienki i kuchni, czyli miejsc narażonych na osadzanie się tak trudnych zabrudzeń jak np. kamień wodny, ślady mydła, plamy z pleśni, czy przypalony tłuszcz i zaschnięte jedzenie. Perfekcyjnie radzi sobie z czyszczeniem takich powierzchni i urządzeń jak wanny, brodziki, płytki ceramiczne, umywalki, płyty kuchenne czy muszle toaletowe. Co więcej, aktywny chlor zawarty w mleczku Cif Max Power przywróci powierzchniom w naszej łazience śnieżnobiały kolor.

Mleczko wzbogacone zostało o praktyczną, formułę nabłyszczającą, która sprawi, że środek nie tylko usunie zabrudzenia, ale także pozostawi po sobie połysk bez smug i zacieków. Twoja kuchnia oraz łazienka będą wyglądały jak nowe i pozostaną czyste znacznie dłużej niż dotychczas.

Dodatkowo, środek zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez długi czas świeżą, wiosenną wonią. Nowe mleczko Cif Max Power to nieoceniona pomoc w każdym miejscu i gwarancja komfortu, oraz oszczędności.


Zastosowanie

Nanieś mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyczyść. Na koniec spłucz wszystko dokładnie wodą. Środka nie należy mieszać z innymi substancjami i ograniczać silne szorowanie. W ramach zachowania ostrożności zalecane jest korzystanie z ochrony oczu i dłoni. Mleczka nie należy stosować na linoleum, tekstyliach, dywanach i przedmiotach ze skóry. Unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi i aluminium.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:wiosenna świeżość