• Cif Original - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, białe - 750 ml - Higiena.NET

Cif Original - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, białe - 750 ml

Kod towaru: 809903

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Cif Original - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, białe - 750 ml

Opis

Mleczko do czyszczenia z nabłyszczaczem

Cif Original z mikrokryształkami to środek o niezwykle skutecznym działaniu, którego receptura oparta została oparta o czynne składniki myjące, które bez trudu rozpuszczą uporczywy brud. Stosowanie mleczka nie wiąże się z potrzebą silnego szorowania, dzięki czemu Twoja praca zostanie ograniczona do minimum.

Preparat stworzony został przede wszystkim z myślą o czyszczeniu łazienki i kuchni, czyli miejsc narażonych na powstawanie tak uciążliwych i powracających zabrudzeń jak np. kamień wodny lub ślady mydła, czy przypalony tłuszcz i zaschnięte jedzenie. Perfekcyjnie radzi sobie z czyszczeniem takich powierzchni i urządzeń jak wanny, brodziki, płytki ceramiczne, umywalki, płyty kuchenne czy muszle toaletowe.

Mleczko wzbogacone zostało o praktyczną, formułę nabłyszczającą, która sprawi, że środek nie tylko usunie zabrudzenia, ale także pozostawi po sobie połysk bez smug i zacieków. Twoja kuchnia oraz łazienka będą wyglądały jak nowe i pozostaną czyste znacznie dłużej niż dotychczas. Dodatkowo, środek zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się pzez długi czas świeżą, przyjemną wonią. Nowe Mleczko Cif Original to nieoceniona pomoc w każdym miejscu i gwarancja wygody, oraz oszczędności.


Zastosowanie

Nanieś mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyczyść. Na koniec spłucz wszystko dokładnie wodą. Środka nie należy mieszać z innymi substancjami i ograniczać silne szorowanie. W ramach zachowania ostrożności zalecane jest korzystanie z ochrony oczu i dłoni. Mleczka nie należy stosować na linoleum, tekstyliach, dywanach i przedmiotach ze skóry. Unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi i aluminium.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:Neutralny