• Cif Multi Surface - Uniwersalny preaparat do czyszczenia powierzchni w spray'u - 400 ml - Higiena.NET

Cif Multi Surface - Uniwersalny preaparat do czyszczenia powierzchni w spray'u - 400 ml

Kod towaru: 772360

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Cif

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Multi Surface - Uniwersalny preaparat do czyszczenia powierzchni w spray'u - 400 ml

Opis

Uniwersalny spray do pielęgnacji powierzchni

Preparat Cif z linii Pro Formula stworzony został z myślą o usuwaniu najtrudniejszych zabrudzeń z wielu różnych rodzajów powierzchni. Stanowi nieocenioną pomoc zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i podczas gruntownego czyszczenia kamienia, szkła, drewna, stali czy tworzyw sztucznych.

Jego silnie skoncentrowana receptura w bardzo wydajny i ekonomiczny sposób poradzi sobie doskonale z plamami tłuszczu i kurzu bez potrzeby spłukiwania. Błyskawiczne działanie pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas poświęcany na wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem czystości. Spray wyposażony został w specjalną formułę przyspieszającą odparowywanie, która zagwarantuje czyszczonym powierzchniom połysk bez smug i zacieków.

Preparat jednak nie tylko usuwa widoczne na pierwszy rzut oka zanieczyszczenia, ale także pozostawia po użyciu antystatyczną warstwę ochronną, która zabezpiecza powierzchnie i utrudnia osadzanie się brudu w przyszłości. Tak praktyczne rozwiązanie sprawi, że kolejne czyszczenie będzie jeszcze krótsze, co zwiększy na stałe poziom czystości Twoich pomieszczeń i wpłynie na Twój komfort. Środek jest wyjątkowo uniwersalny, dzięki czemu sprawdzi się perfekcyjnie w wielu miejscach np. w biurze, hotelu, warsztacie czy restauracji.

Dodatkowo, spray Cif udoskonalony został o technologię O.N.T, która wspomaga pochłanianie i neutralizację przykrym zapachów, zastępując je długotrwałą, świeżą wonią, która dopełni kompleksowego wrażenia czystości.


Zastosowanie

Przed użyciem wymagane jest mocne wstrząśnięcie puszką. Preparat nanieś na suchą ściereczkę, a następnie wypoleruj przy jej użyciu powierzchnię. W przypadku dużych przestrzeni zaleca się bezpośrednie spryskanie powierzchni przeznaczonej do czyszczenia i wypolerowanie suchą ściereczką.


Parametry

Pojemność:400 ml