• Cif Power&Shine - Silny spray do czyszczenia kuchni - 750 ml - Higiena.NET

Cif Power&Shine - Silny spray do czyszczenia kuchni - 750 ml

Kod towaru: 855907

Cena brutto 15,80

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Power&Shine - Silny spray do czyszczenia kuchni - 750 ml

Opis

Skoncentrowany środek do usuwania trudnych plam w kuchni

Skoncentrowany środek z formułą Lift Action do czyszczenia powierzchni i urządzeń kuchennych np. okapów, piekarników, płyt grzewczych, lodówek czy patelni. Aktywna formuła Cif Power&Shine zaprojektowana została głównie w celu zapewnienia Ci wsparcia w codziennych obowiązkach i usuwania uciążliwych zabrudzeń.

Największą zaletą oferowanego środka jest technologia Lift Action, która ogranicza Twój wysiłek właściwie do minimum. Dzięki niej nawet najtrudniejszy brud, np. zaschnięty tłuszcz lub przypalone resztki jedzenia, jest odrywany od powierzchni i unoszony w sposób ułatwiający ścieranie go za pomocą wybranego narzędzia np. gąbki czy szmatki.

Dodatkowo, wygodny aplikator ze spryskiwaczem pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jeszcze bardziej zwiększając skuteczność i funkcjonalność preparatu. Cif Power&Shine znacząco usprawni Twoją pracę i w bardzo ekonomiczny sposób pomoże Ci utrzymać wysoki poziom higieny wszystkich Twoich powierzchni. Dzięki niemu Twoja kuchnia odzyska dawny połysk bez smug oraz świeżość.


Zastosowanie

Środek nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do użycia. Spryskaj środkiem powierzchnię i pozostaw na kilka minut. Następnie przetrzyj całość przy użyciu wilgotnej ściereczki lub gąbki. Szorowanie nie jest wymagane.


Parametry

Pojemność:750 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!