• Cif Professional Oxy-Gel Ocean - Płyn do mycia powierzchni wodoodpornych - 5 l - Higiena.NET

Cif Professional Oxy-Gel Ocean - Płyn do mycia powierzchni wodoodpornych - 5 l

Kod towaru: 7522865

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 51,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Cif

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Professional Oxy-Gel Ocean - Płyn do mycia powierzchni wodoodpornych - 5 l

Opis

Cif Professional Oxy-Gel Ocean - Silnie skoncentrowany środek do mycia powierzchni wodoodpornych - 5 l

Wysokiej jakości płyn do mycia różnego rodzaju powierzchni odpornych na działanie wody. Oferowany produkt jest fachowym rozwiązaniem, które wyraźnie usprawni Twoją pracę i pozwoli zredukować wysiłek potrzebny do utrzymania Twoich pomieszczeń w czystości. Sprawdza się doskonale przede wszystkim na powierzchniach ceramicznych, podłogach niezabezpieczonych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego, a także pokrytych farbą olejną.

Skoncentrowana receptura preparatu Cif professional Oxy-Gel oparta została o niejonowe środki powierzchniowo-czynne, dzięki którym bardzo szybko i efektywnie rozpuścisz i usuniesz nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia, w tym plamy zaschniętego tłuszczu, czarne ślady gumy oraz osad z kamienia wodnego. Dodatkowo, zawarty w składzie aktywny tlen wspomaga cały proces skutecznie odrywając brud od czyszczonych powierzchni i wystawiając go na pastwę mopa czy gąbki, w zależności od użytego do mycia narzędzia.

Mimo silnego działania, Cif professional Oxy-Gel jest bezpieczny dla powierzchni, a także nie pozostawia smug ani zacieków po użyciu. Dodatkowo, bardzo skutecznie neutralizuje przykre zapachy i zastępuje je przyjemną wonią, dzięki której dopełnisz kompleksowego wrażenia czystości Twoich pomieszczeń.


Produkt bezpieczny

  • Aby zastosować metodę natryskową butelkę o pojemności 750 ml należy wypełnić czystą wodą i dodać około 15 ml środka. Tak uzyskanym roztworem należy spryskać powierzchnię, przede wszystkim miejsca trudnodostępne oraz silnie zabrudzone i pozostawić na kilka sekund. Następnie należy wytrzeć środek wilgotną szmatką/gąbką i pozwolić na wyschnięcie bez potrzeby spłukiwania.
  • W przypadku tradycyjnego mycia podłogi za pomocą mopa, czy gąbki, do wypełnionego wodą wiaderka o pojemności około 8 l należy dodać od 80 do 160 ml preparatu w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Tak uzyskanym roztworem przecieramy powierzchnię przy użyciu wybranego narzędzia i pozostawiamy do wyschnięcia. Spłukiwanie nie jest konieczne.


Parametry

Pojemność:5l
Opakowanie zbiorcze:Karton = 2 x kanister 5l