• Cif Professional Wood Furniture Polish - Spray do czyszczenia i pielęgnacji drewna - 400 ml - Higiena.NET

Cif Professional Wood Furniture Polish - Spray do czyszczenia i pielęgnacji drewna - 400 ml

Kod towaru: 101100191

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 20,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Cif

W magazynie: 4 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Professional Wood Furniture Polish - Spray do czyszczenia i pielęgnacji drewna - 400 ml

Opis

Spray do pielęgnacji drewnianych mebli

Preparat Cif Wood Furniture Polish z linii Pro Formula zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o usuwaniu uciążliwych zabrudzeń z powierzchni wykonanych z zabezpieczonego drewna. Produkt stanowi nieocenioną pomoc zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i podczas gruntownego czyszczenia naszych mebli.

Jego silnie skoncentrowana receptura w bardzo wydajny i ekonomiczny sposób poradzi sobie świetnie z tłustymi plamami, kurzem oraz innymi, mniejszymi zabrudzeniami wynikającymi z codziennej eksploatacji, np. odciskami palców czy smugami.

Bardzo szybkie działanie pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas poświęcany na wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem czystości. Spray wyposażony został w specjalne składniki, które przyspieszą wysychanie, gwarantując Ci tym samym połysk bez smug. Dzięki niemu Twoje meble odzyskają pierwotny blask i będą wyglądały jak nowe.

Środek nie tylko usuwa zauważalne na pierwszy rzut oka zabrudzenia, ale także pozostawia po użyciu antystatyczną warstwę ochronną, która konserwuje powierzchnie i utrudnia osadzanie się kurzu w przyszłości. Tak praktyczne rozwiązanie zwiększy na stałe poziom czystości mebli i sprawi, że kolejne czyszczenie będzie jeszcze krótsze. Spray sprawdzi się perfekcyjnie w wielu miejscach np. w biurze, hotelu, szkole czy restauracji.

Co więcej, preparat Cif wzbogacony został o technologię O.N.T, wspomagającą pochłanianie i neutralizację przykrych zapachów. Spray zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas, świeżą wonią, która dopełni wrażenia czystości.


Zastosowanie

Przed użyciem wymagane jest mocne wstrząśnięcie puszką. Preparat nanieś na suchą ściereczkę, a następnie wypoleruj przy jej użyciu powierzchnię. W przypadku dużych przestrzeni zaleca się bezpośrednie spryskanie powierzchni przeznaczonej do czyszczenia i wypolerowanie suchą ściereczką. Preparatu nie stosować na drewnie niezabezpieczonym oraz podłogach.


Parametry

Pojemność:400 ml

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!