• Cif Kuchnia Ultra Szybki - Środek do mycia powierzchni kuchennych - 500 ml - Higiena.NET

Cif Kuchnia Ultra Szybki - Środek do mycia powierzchni kuchennych - 500 ml

Kod towaru: 146944

Cena brutto 10,85

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Cif Kuchnia Ultra Szybki - Środek do mycia powierzchni kuchennych - 500 ml

Opis

Środek do mycia kuchni o bardzo szybkim działaniu

Preparat do czyszczenia powierzchni i urządzeń w kuchni np. płyt grzewczych, okapów, lodówek, piekarników czy blatów kuchennych.

Cif Ultra Szybki zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o zagwarantowaniu Ci pomocy w codziennych obowiązkach. Największym atutem wyjątkowej receptury środka jest jej błyskawiczne działanie, które wyraźnie usprawni Twoją pracę. Dzięki niej bez wysiłku pozbędziesz się zaschniętego tłuszczu, przypalonego jedzenia czy kamienia wodnego, czyli najbardziej uciążliwych zabrudzeń spotykanych w kuchni. W niezwykle wydajny sposób pomoże Ci przywrócić wszystkim Twoim powierzchniom połysk bez smug oraz nada im przyjemny, świeży zapach.

Systematyczne korzystanie ze środka marki Cif wiąże się z dużą oszczędnością czasu i pieniędzy, oraz znaczącym usprawnieniem zarówno wykonywania codziennych obowiązków związanych z utrzymaniem czystości, jak i myciem gruntownym. Dodatkowo, wygodny aplikator ze spryskiwaczem pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jeszcze bardziej zwiększając skuteczność i funkcjonalność preparatu.


Zastosowanie

Środek nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do użycia. Spryskaj środkiem powierzchnię i wyczyść przy użyciu ściereczki lub gąbki. Na koniec spłucz wszystko czystą wodą. Aby pozbyć się trudnych zabrudzeń zalecane jest pozostawienie środka na kilka minut przed właściwym czyszczeniem.


Parametry

Pojemność:500 ml