• Cillit Kamień i Rdza - Żel do mycia łazienki - 420ml - Higiena.NET

Cillit Kamień i Rdza - Żel do mycia łazienki - 420ml

Kod towaru: 011128

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 11,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

W magazynie: 60 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Cillit Kamień i Rdza - Żel do mycia łazienki - 420ml

Opis

Cilit Kamień i Rdza - Żel do mycia łazienki i usuwania kamienia i rdzy - 420 ml

Cillit Kamień i Rdza to silny środek myjący w formie żelu do zastosowania na wielu różnych rodzajach powierzchni odpornych na działanie kwasu. Sprawdzi się doskonale w łazience, ale także w kuchni, gdzie stanowić będzie nieocenioną pomoc podczas czyszczenia np. umywalek, słuchawek prysznicowych, kranów czy kafelków łazienkowych.

Preparat bardzo szybko i bez potrzeby szorowania rozpuści nawet najtrudniejsze zabrudzenia, które aż do teraz wydawały się niemożliwe do usunięcia. Środek Cillit pomoże Ci w głównej mierze usunąć osady z kamienia wodnego oraz rdzy. Dodatkowo, zawarte w recepturze składniki nabłyszczające tworzą silną warstwę ochronną, która nie tylko przypomni Ci jak czyste i lśniące mogą być Twoją powierzchnie, ale także utrzymają tak uzyskany poziom czystości przez długi czas.

Bardzo szybkie i wydajne działanie środka w połączeniu z jego gęstą konsystencją wyraźne wpływają na ułatwienie zarówno wykonywania codziennych obowiązków jak i proces gruntownego mycia silnie zabrudzonych powierzchni.


Zastosowanie

Nanieś środek na ściereczkę lub gąbkę i wyczyść za ich pomocą żądaną powierzchnię. Pozostaw na około 2-5 minut, po czym spłucz dokładnie czystą wodą. W celu uzyskania połysku wytrzyj powierzchnię do sucha.

Środek działa drażniąco na oczy i skórę. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, zalecane jest korzystanie z osłony oczu i dłoni. Środka Cillit Kamień i Rdza nie należy używać na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów np. marmurze. Sugerowane jest naniesienie preparatu na niewielki fragment powierzchni w celu sprawdzenia jego działania.


Parametry

Pojemność:420 ml